Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Co je to Mgr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mgr?

Mgr. je zkratka akademického titulu magistr/ magistra, který je udělován po absolvování pětiletého studijního programu učitelského studia. Pro výkon profese učitele je vystudování vysoké školy podmínkou.


Co je to Mgr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mgr je v sekci Školství

Klíčová slova: odborný výraz, Školství, Mgr, formulace, co to je, synonymum, pojem, přesný výraz, význam slova, co znamená, přesný význam, vysvětlení, názvosloví, terminus technicus, definice, heslo, wiki, lexikon


Pojem Mgr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Mgr

Hledat videa s názvem Mgr na Youtube

Najít výraz Mgr ve Wikipedii

Hledat slovo Mgr ve Wikislovníku

Hledat heslo Mgr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Mgr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Mgr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Mgr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Mgr? resp. jaká je definice slova Mgr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mgr, odpověď na dotaz co je to Mgr?. Víte např. kdo to je Ilona Csáková? Znáte a víte kdo je Ombudsman? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Mgr hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.