Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Co je to Mgr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Mgr?

Mgr. je zkratka akademického titulu magistr/ magistra, který je udělován po absolvování pětiletého studijního programu učitelského studia. Pro výkon profese učitele je vystudování vysoké školy podmínkou.


Co je to Mgr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mgr? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mgr se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: slovo, význam, vysvětlení, odborné názvosloví, wiki, co je to Mgr?, názvosloví, Školství, informace, termín, terminologie, definice, terminus technicus, synonymum, co to je, význam pojmu, slovník, co znamená


Pojem Mgr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Mgr dozvíte následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Magistr (z lat. magister) je akademický titul označující absolventa vysoké školy v magisterském studijním programu. Zkratka tohoto titulu je Mgr., pro umělecké studijní programy se používá varianta, resp. akademický titul, magistr umění ve zkratce MgA. (z lat. magister artium), přičemž obě zkratky titulů se případně umisťují před jméno. Dosažený stupeň vzdělání dle ISCED je 7 (master’s degree).

Pro další informace o termínu Mgr zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Mgr na Youtube

Najít heslo Mgr ve Wikislovníku

Najít pojem Mgr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Mgr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Mgr ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mgr ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mgr například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Mgr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Mgr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mgr, odpověď na dotaz co je to Mgr?. Víte např. kdo to je Sadista? Znáte a víte kdo je Olivia Wilde? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.