Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Co je to Mgr? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mgr?

Mgr. je zkratka akademického titulu magistr/ magistra, který je udělován po absolvování pětiletého studijního programu učitelského studia. Pro výkon profese učitele je vystudování vysoké školy podmínkou.


Co je to Mgr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Mgr můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Mgr je v kategorii Školství

Klíčová slova: definice, Mgr, přesný výraz, wiki, terminus technicus, definice pojmu, slovo, heslo, lexikon, odborné názvosloví, terminologie, synonymum, význam slova, odborný výraz, pojem, Školství, slovník, termín


Pojem Mgr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Mgr ve Wikipedii

Vyhledat slovo Mgr na Google.cz

Najít heslo Mgr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Mgr ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Mgr ve Wikislovníku

Hledat pojem Mgr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mgr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Mgr? resp. co označuje slovo Mgr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mgr, odpověď na dotaz co je to Mgr?. Víte např. kdo to je Padělatel? Znáte a víte kdo je Ombudsman? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.