Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Co je to Mgr? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mgr?

Mgr. je zkratka akademického titulu magistr/ magistra, který je udělován po absolvování pětiletého studijního programu učitelského studia. Pro výkon profese učitele je vystudování vysoké školy podmínkou.


Co je to Mgr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mgr. Co znamená pojem Mgr z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Mgr s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mgr je v kategorii Školství

Klíčová slova: odborné názvosloví, formulace, názvosloví, definice, wiki, co to je, vysvětlení, termín, heslo, informace, odborný výraz, pojem, slovník, co znamená, popis, význam, Školství, význam pojmu


Pojem Mgr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Mgr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Mgr ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Mgr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Mgr na Google.cz

Hledat slovo Mgr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Mgr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mgr například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Mgr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Mgr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mgr, odpověď na dotaz co je to Mgr?. Víte např. kdo to je Psycholog? Znáte a víte kdo je Ombudsman? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.