Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kritické myšlení. Co znamená pojem Kritické myšlení z kategorie Filozofie?

Co je to Kritické myšlení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kritické myšlení?

Kritické myšlení je v dnešní době důležitá a oceňovaná schopnost. Neznamená to však prostou kritiku. Ten, kdo dokáže kriticky myslet, si umí utvořit na něco vlastní názor, aniž by podléhal názoru davu či většiny a je schopen danou věc kriticky zhodnotit. Dovede si zachovat potřebný odstup a nepodléhá bezhlavě prvnímu dojmu.


Co je to Kritické myšlení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kritické myšlení. Co znamená pojem Kritické myšlení z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kritické myšlení? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kritické myšlení je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: co to je, odborné názvosloví, wiki, synonymum, lexikon, Kritické myšlení, definice, odborný výraz, formulace, názvosloví, vysvětlení, co je to Kritické myšlení?, co znamená, Filozofie, termín, slovník, význam pojmu, popis


Pojem Kritické myšlení je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Kritické myšlení na Youtube

Vyhledat heslo Kritické myšlení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kritické myšlení ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kritické myšlení ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Kritické myšlení ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Kritické myšlení ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kritické myšlení například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kritické myšlení? resp. jaká je definice slova Kritické myšlení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kritické myšlení, odpověď na dotaz co je to Kritické myšlení?. Víte např. kdo to je Bazilišek? Znáte a víte kdo je Buddha? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Filozofie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.