Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kritické myšlení. Co znamená pojem Kritické myšlení z kategorie Filozofie?

Co je to Kritické myšlení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kritické myšlení?

Kritické myšlení je v dnešní době důležitá a oceňovaná schopnost. Neznamená to však prostou kritiku. Ten, kdo dokáže kriticky myslet, si umí utvořit na něco vlastní názor, aniž by podléhal názoru davu či většiny a je schopen danou věc kriticky zhodnotit. Dovede si zachovat potřebný odstup a nepodléhá bezhlavě prvnímu dojmu.


Co je to Kritické myšlení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kritické myšlení. Co znamená pojem Kritické myšlení z kategorie Filozofie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kritické myšlení s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kritické myšlení patří do kategorie Filozofie

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, co je to Kritické myšlení?, význam slova, heslo, co znamená, přesný význam, Filozofie, lexikon, názvosloví, synonymum, Filozofie, popis, co to je, formulace, vysvětlení, termín, informace


Pojem Kritické myšlení je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kritické myšlení doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Kritické myšlení ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kritické myšlení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kritické myšlení ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Kritické myšlení ve Wikipedii

Najít slovo Kritické myšlení na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kritické myšlení ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kritické myšlení například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Kritické myšlení? resp. jaká je definice slova Kritické myšlení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kritické myšlení, odpověď na dotaz co je to Kritické myšlení?. Víte např. kdo to je František Ringo Čech? Znáte a víte kdo je Daniela Kolářová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Filozofie). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.