Co je to?
Odborný výraz, definice slova TikTok. Co znamená pojem TikTok z kategorie Internet?

Co je to TikTok? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu TikTok?

TikTok je název sociální sítě a také mobilní aplikace, pro kterou je typická tvorba a sdílení kratších videí a klipů. Délka vyvářených klipů nepřesahuje 15 sekund a videa délku od 3 sekund do jedné minuty. Aplikaci vyvinula čínská společnost ByteDance. TikTok se rychle stala populární nejen v Číně, ale i v mnoha dalších státech. Stala se i nejoblíbenější aplikací v USA, v současnosti působí ve více než 150 státech a přibližně 40 jazycích. Profily na TikTok jsou veřejné.
Aplikace je velmi oblíbená zvláště u dětí a dospívajících. V některých zemích je aplikace považována za bezpečnostní hrozbu a její užívání je zakázáno. Údajně se zde vyskytují chyby, které umožňují přístup k osobním údajům. Aplikace také sleduje telefony uživatelů bez jejich souhlasu a vědomí i v době, kdy je aplikace spuštěna pouze na pozadí.


Co je to TikTok? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova TikTok. Co znamená pojem TikTok z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu TikTok? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo TikTok je v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, názvosloví, co to je, co znamená, Internet, definice pojmu, Internet, synonymum, popis, terminologie, lexikon, terminus technicus, wiki, heslo, slovník, formulace, informace, odborný výraz


Pojem TikTok je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu TikTok?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

TikTok je mobilní aplikace a sociální síť pro vytváření a sdílení krátkých videí vyvíjená čínskou společností ByteDance. Na čínském trhu je aplikace pod názvem Douyin (čínsky 抖音, přepis do češtiny tou-jin). Aplikace umožňuje uživatelům vytvářet krátké videoklipy o délce až 15 sekund a krátká videa v rozsahu 3–60 sekund.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem TikTok na Youtube

Zkusit najít výraz TikTok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem TikTok ve Wikimedia Commons

Najít termín TikTok ve Wikislovníku

Najít slovo TikTok ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín TikTok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo TikTok například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova TikTok? resp. co se skrývá pod slovem TikTok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu TikTok, odpověď na dotaz co je to TikTok?. Víte např. kdo to je Charlotte Ella Gottová? Znáte a víte kdo je Barbora Hrzánová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.