Co je to?
Výraz, termín, definice slova TikTok. Co znamená odborný pojem TikTok z kategorie Internet?

Co je to TikTok? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu TikTok

TikTok je název sociální sítě a také mobilní aplikace, pro kterou je typická tvorba a sdílení kratších videí a klipů. Délka vyvářených klipů nepřesahuje 15 sekund a videa délku od 3 sekund do jedné minuty. Aplikaci vyvinula čínská společnost ByteDance. TikTok se rychle stala populární nejen v Číně, ale i v mnoha dalších státech. Stala se i nejoblíbenější aplikací v USA, v současnosti působí ve více než 150 státech a přibližně 40 jazycích. Profily na TikTok jsou veřejné.
Aplikace je velmi oblíbená zvláště u dětí a dospívajících. V některých zemích je aplikace považována za bezpečnostní hrozbu a její užívání je zakázáno. Údajně se zde vyskytují chyby, které umožňují přístup k osobním údajům. Aplikace také sleduje telefony uživatelů bez jejich souhlasu a vědomí i v době, kdy je aplikace spuštěna pouze na pozadí.


Co je to TikTok? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova TikTok. Co znamená odborný pojem TikTok z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz TikTok je v kategorii internet

Klíčová slova: co znamená, internet, terminologie, formulace, definice, přesný výraz, vysvětlení, význam slova, odborné názvosloví, wiki, popis, internet, pojem, informace, synonymum, heslo, přesný význam, co je to TikTok?


Pojem TikTok je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín TikTok? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

TikTok je mobilní aplikace a sociální síť pro vytváření a sdílení krátkých videí vyvíjená čínskou společností ByteDance. Na čínském trhu je aplikace pod názvem Douyin (čínsky 抖音, přepis do češtiny tou-jin). Aplikace umožňuje uživatelům vytvářet krátké videoklipy o délce až 15 sekund a krátká videa v rozsahu 3–60 sekund.

Pro více informací o heslu TikTok zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo TikTok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz TikTok ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo TikTok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem TikTok na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem TikTok ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín TikTok na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo TikTok například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď už víte co znamená slovo TikTok? resp. co se vlastně skrývá pod slovem TikTok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu TikTok, odpověď na dotaz co je to TikTok?. Víte např. kdo to je Josef Jungmann? Znáte a víte kdo je Václav Svoboda? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.