Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nekrolog. Co znamená odborný pojem Nekrolog z kategorie Literatura?

Co je to Nekrolog? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Nekrolog?

Nekrolog je druh novinového článku. Je zaměřen na vzpomínku na člověka, který v nedávné době zesnul. Většinou se jedná o článek o nějaké významnější osobnosti. Shrnují se zde nejdůležitější etapy života daného člověka, především takové, které měl vliv na jeho společenský i profesní růst. Autorem nekrologu bývá obvykle šéfredaktor nebo jím pověřený pracovník s uměleckým cítěním.
Nekrolog může být pronesen i ústně, jako pohřební projev nebo při vzpomínkovém aktu.


Co je to Nekrolog? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nekrolog. Co znamená odborný pojem Nekrolog z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nekrolog se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: heslo, slovník, co je to Nekrolog?, wiki, popis, vysvětlení, formulace, definice, pojem, význam pojmu, přesný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, termín, význam slova, Literatura, Nekrolog, synonymum


Pojem Nekrolog je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Nekrolog na Google.cz

Vyhledat slovo Nekrolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Nekrolog ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nekrolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nekrolog ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Nekrolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrolog například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Nekrolog? resp. jaký je význam slova Nekrolog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nekrolog, odpověď na dotaz co je to Nekrolog?. Víte např. kdo to je Kozomrd? Znáte a víte kdo je Ovčan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.