Co je to?
Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená termín BlueMotion? Vysvětlení pojmu, definice hesla

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu BlueMotion doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo BlueMotion se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, názvosloví, heslo, lexikon, co to je, co je to BlueMotion?, terminologie, slovník, informace, slovo, BlueMotion, vysvětlení, definice, odborné názvosloví, co znamená, synonymum, pojem


Pojem BlueMotion je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem BlueMotion ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín BlueMotion ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo BlueMotion ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo BlueMotion na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BlueMotion ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem BlueMotion na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova BlueMotion? resp. co se vlastně skrývá pod slovem BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Číšník? Znáte a víte kdo je Rektor? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?