Co je to?
Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu BlueMotion?

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem BlueMotion s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín BlueMotion patří do kategorie Technika

Klíčová slova: formulace, definice, názvosloví, synonymum, BlueMotion, lexikon, definice pojmu, přesný význam, význam slova, odborné názvosloví, přesný výraz, terminologie, pojem, terminus technicus, význam, vysvětlení, heslo, co je to BlueMotion?


Pojem BlueMotion je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo BlueMotion ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín BlueMotion na Google.cz

Hledat heslo BlueMotion ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem BlueMotion na Youtube

Vyhledat slovo BlueMotion ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz BlueMotion ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova BlueMotion? resp. jaký je význam slova BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Jan Sůra? Znáte a víte kdo je Osoba blízká? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?