Co je to?
Výraz, termín, definice slova BlueMotion. Co znamená odborný pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu BlueMotion?

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BlueMotion. Co znamená odborný pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova BlueMotion můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem BlueMotion je v sekci technika

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, terminus technicus, přesný výraz, technika, informace, wiki, význam slova, co je to BlueMotion?, co znamená, pojem, přesný význam, terminologie, slovo, popis, technika, názvosloví, definice pojmu


Pojem BlueMotion je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu BlueMotion zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz BlueMotion ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín BlueMotion ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BlueMotion ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo BlueMotion ve vyhledávači Yandex

Najít výraz BlueMotion ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo BlueMotion ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to BlueMotion? resp. co se přesně ukrývá za slovem BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Jiří Žáček? Znáte a víte kdo je Sam Cooke? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než technika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?