Co je to?
Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu BlueMotion?

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu BlueMotion sdílejte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín BlueMotion je v kategorii Technika

Klíčová slova: význam pojmu, informace, heslo, názvosloví, definice pojmu, slovo, definice, slovník, pojem, význam slova, termín, odborné názvosloví, terminus technicus, lexikon, význam, terminologie, popis, co to je


Pojem BlueMotion je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem BlueMotion ve Wikipedii

Hledat heslo BlueMotion ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo BlueMotion ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo BlueMotion ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz BlueMotion ve vyhledávači Yandex

Najít výraz BlueMotion na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova BlueMotion? resp. jaká je definice termínu BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Thibaut Pinot? Znáte a víte kdo je Hacker? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu BlueMotion i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?