Co je to?
Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu BlueMotion?

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem BlueMotion je v sekci Technika

Klíčová slova: termín, Technika, popis, přesný výraz, Technika, význam slova, formulace, terminologie, slovník, heslo, informace, definice pojmu, slovo, pojem, význam, terminus technicus, vysvětlení, odborné názvosloví


Pojem BlueMotion je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo BlueMotion na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BlueMotion ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín BlueMotion ve Wikipedii

Zkusit najít heslo BlueMotion ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem BlueMotion ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín BlueMotion ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to BlueMotion? resp. co znamená výraz BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Socka? Znáte a víte kdo je Osoba blízká? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín BlueMotion hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?