Co je to?
Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla BlueMotion?

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu BlueMotion s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz BlueMotion se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: přesný význam, pojem, synonymum, co je to BlueMotion?, terminus technicus, co znamená, odborný výraz, význam, lexikon, definice pojmu, terminologie, termín, význam slova, přesný výraz, formulace, význam pojmu, heslo, slovo


Pojem BlueMotion je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu BlueMotion

Hledat videa s názvem BlueMotion na Youtube

Najít výraz BlueMotion ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BlueMotion ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo BlueMotion ve Wikipedii

Zkusit najít pojem BlueMotion ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo BlueMotion ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo BlueMotion? resp. co označuje slovo BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Miroslav Vladyka? Znáte a víte kdo je Osoba blízká? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?