Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je BlueMotion? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu BlueMotion

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu BlueMotion s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo BlueMotion se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: slovo, význam, význam slova, lexikon, terminologie, co je to BlueMotion?, přesný význam, co znamená, heslo, termín, vysvětlení, slovník, odborné názvosloví, synonymum, wiki, co to je, technika, BlueMotion


Pojem BlueMotion je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu BlueMotion

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BlueMotion ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem BlueMotion na Youtube

Hledat slovo BlueMotion ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi BlueMotion na Google.cz

Hledat termín BlueMotion ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín BlueMotion ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už znáte odpověď na otázku co to je BlueMotion? resp. co znamená BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Švagrová? Znáte a víte kdo je Jan Blatný? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu BlueMotion v jiné sekci než technika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?