Co je to?
Výraz, termín, definice slova BlueMotion. Co znamená odborný pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená termín BlueMotion? Vysvětlení pojmu, definice hesla

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BlueMotion. Co znamená odborný pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu BlueMotion? Pak se o ní podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem BlueMotion je v kategorii technika

Klíčová slova: slovník, význam, formulace, terminus technicus, definice, odborné názvosloví, co znamená, terminologie, lexikon, pojem, heslo, význam slova, definice pojmu, termín, BlueMotion, informace, technika, vysvětlení


Pojem BlueMotion je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo BlueMotion ve Wikislovníku

Najít termín BlueMotion ve Wikipedii

Vyhledat termín BlueMotion ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem BlueMotion ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem BlueMotion na Youtube

Vyhledat heslo BlueMotion na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova BlueMotion? resp. co označuje slovo BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Pavel Landovský? Znáte a víte kdo je Jan Grolich? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?