Co je to?
Výraz, termín, definice slova BlueMotion. Co znamená odborný pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená termín BlueMotion? Vysvětlení pojmu, definice hesla

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.


Co je to BlueMotion? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BlueMotion. Co znamená odborný pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu BlueMotion doporučujeme sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo BlueMotion se nachází v sekci technika

Klíčová slova: význam, význam slova, co je to BlueMotion?, wiki, význam pojmu, heslo, názvosloví, lexikon, BlueMotion, terminus technicus, odborné názvosloví, co to je, technika, informace, co znamená, slovník, přesný význam, vysvětlení


Pojem BlueMotion je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu BlueMotion v následujících zdrojích

Vyhledat heslo BlueMotion ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo BlueMotion ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín BlueMotion ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BlueMotion ve Wikimedia Commons

Hledat slovo BlueMotion ve Wikipedii

Zkusit najít slovo BlueMotion ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BlueMotion například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je BlueMotion? resp. co je to BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Anesteziolog? Znáte a víte kdo je Demi Lovato? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?