Co je to?
Výraz, termín, definice slova Okamžitá platba. Co znamená odborný pojem Okamžitá platba z kategorie Bankovnictví?

Co je Okamžitá platba? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Okamžitá platba?

Okamžitá platba je pojem z oblasti bankovnictví. Jde o okamžitý přepis peněz z účtu odesílatele na účet příjemce. Tento proces trvá pouze několik vteřin. Nezáleží na denní době ani na dni v týdnu. Tuto službu zatím neposkytují všechny banky.
Aktuální seznam bank, které umožňují nebo přijímají okamžité platby, uveřejňuje na svém webu Česká národní banka. Proto, aby platba proběhla okamžitě, musí být zapojeny obě zúčastněné banky. Platba musí být v českých korunách a musí být splněn stanovený limit financí.


Co je to Okamžitá platba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Okamžitá platba. Co znamená odborný pojem Okamžitá platba z kategorie Bankovnictví?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Definici pojmu Okamžitá platba sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Okamžitá platba je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: formulace, význam slova, definice pojmu, vysvětlení, slovník, přesný výraz, informace, wiki, odborné názvosloví, co to je, odborný výraz, lexikon, terminologie, přesný význam, heslo, termín, názvosloví, co je to Okamžitá platba?


Pojem Okamžitá platba je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Okamžitá platba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Okamžitá platba ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Okamžitá platba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Okamžitá platba na Youtube

Hledat heslo Okamžitá platba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Okamžitá platba ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Okamžitá platba například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Okamžitá platba? resp. co přesně znamená slovo Okamžitá platba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okamžitá platba, odpověď na dotaz co je to Okamžitá platba?. Víte např. kdo to je Zdeněk Hřib? Znáte a víte kdo je Gabriela Wilhelmová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.