Co je to?
Definice odborného termínu, slova Okamžitá platba. Co znamená pojem Okamžitá platba z kategorie Bankovnictví?

Co je to Okamžitá platba? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Okamžitá platba?

Okamžitá platba je pojem z oblasti bankovnictví. Jde o okamžitý přepis peněz z účtu odesílatele na účet příjemce. Tento proces trvá pouze několik vteřin. Nezáleží na denní době ani na dni v týdnu. Tuto službu zatím neposkytují všechny banky.
Aktuální seznam bank, které umožňují nebo přijímají okamžité platby, uveřejňuje na svém webu Česká národní banka. Proto, aby platba proběhla okamžitě, musí být zapojeny obě zúčastněné banky. Platba musí být v českých korunách a musí být splněn stanovený limit financí.


Co je to Okamžitá platba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Okamžitá platba. Co znamená pojem Okamžitá platba z kategorie Bankovnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Okamžitá platba je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: lexikon, co znamená, synonymum, definice, odborné názvosloví, odborný výraz, význam slova, terminologie, význam pojmu, informace, přesný význam, slovo, Okamžitá platba, slovník, terminus technicus, co to je, pojem, definice pojmu


Pojem Okamžitá platba je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Okamžitá platba v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Okamžitá platba na Youtube

Vyhledat výraz Okamžitá platba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Okamžitá platba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Okamžitá platba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Okamžitá platba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Okamžitá platba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Okamžitá platba například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Okamžitá platba? resp. jaká je definice termínu Okamžitá platba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okamžitá platba, odpověď na dotaz co je to Okamžitá platba?. Víte např. kdo to je Kejklíř? Znáte a víte kdo je Svatá Trojice? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.