Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Co je to Ransomware? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ransomware

Ransomware je pojmenování jednoho z typů malware. Infikuje počítač a jeho právoplatný uživatel pak nemá přístup, pokud vyděrači nezaplatí. Proti ransomware se lze pouze těžko bránit, protože soubory na disku zašifruje.
V jiných případech uzamkne systém a požaduje za jeho otevření platbu. Šíří se jako červ nebo trojský kůň a do počítače se dostává pomocí stahovaných souborů a chybami v zabezpečení.


Co je to Ransomware? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ransomware je v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, názvosloví, přesný význam, lexikon, co to je, terminus technicus, synonymum, formulace, terminologie, Internet, heslo, pojem, přesný výraz, definice, popis, význam slova, význam, co je to Ransomware?


Pojem Ransomware je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Ransomware ve Wikipedii

Vyhledat slovo Ransomware ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Ransomware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Ransomware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Ransomware ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ransomware ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ransomware například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Ransomware? resp. co znamená slovo Ransomware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ransomware, odpověď na dotaz co je to Ransomware?. Víte např. kdo to je Václav Upír Krejčí? Znáte a víte kdo je Podruh? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ransomware v jiné sekci než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.