Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Co je to Ransomware? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ransomware?

Ransomware je pojmenování jednoho z typů malware. Infikuje počítač a jeho právoplatný uživatel pak nemá přístup, pokud vyděrači nezaplatí. Proti ransomware se lze pouze těžko bránit, protože soubory na disku zašifruje.
V jiných případech uzamkne systém a požaduje za jeho otevření platbu. Šíří se jako červ nebo trojský kůň a do počítače se dostává pomocí stahovaných souborů a chybami v zabezpečení.


Co je to Ransomware? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ransomware s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ransomware patří do kategorie Internet

Klíčová slova: Ransomware, odborný výraz, odborné názvosloví, terminus technicus, slovo, termín, Internet, informace, co to je, slovník, vysvětlení, synonymum, terminologie, přesný výraz, popis, význam, význam slova, názvosloví


Pojem Ransomware je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Ransomware na Youtube

Najít heslo Ransomware ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ransomware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Ransomware ve Wikipedii

Hledat pojem Ransomware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Ransomware na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ransomware například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Ransomware? resp. co přesně znamená slovo Ransomware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ransomware, odpověď na dotaz co je to Ransomware?. Víte např. kdo to je Dysgrafik? Znáte a víte kdo je Podruh? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.