Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Co je to Ransomware? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ransomware

Ransomware je pojmenování jednoho z typů malware. Infikuje počítač a jeho právoplatný uživatel pak nemá přístup, pokud vyděrači nezaplatí. Proti ransomware se lze pouze těžko bránit, protože soubory na disku zašifruje.
V jiných případech uzamkne systém a požaduje za jeho otevření platbu. Šíří se jako červ nebo trojský kůň a do počítače se dostává pomocí stahovaných souborů a chybami v zabezpečení.


Co je to Ransomware? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ransomware. Co znamená pojem Ransomware z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ransomware s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ransomware je v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, přesný význam, slovník, terminologie, pojem, slovo, lexikon, význam slova, význam, odborný výraz, Internet, co znamená, definice pojmu, Ransomware, názvosloví, co je to Ransomware?, popis, význam pojmu


Pojem Ransomware je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Ransomware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ransomware na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ransomware ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ransomware ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Ransomware ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Ransomware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ransomware například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ransomware? resp. co vlastně znamená slovo Ransomware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ransomware, odpověď na dotaz co je to Ransomware?. Víte např. kdo to je Investor? Znáte a víte kdo je Podruh? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Ransomware i v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.