Co je to?
Odborný výraz, definice slova Náhradní plnění. Co znamená pojem Náhradní plnění z kategorie Různé?

Co je to Náhradní plnění? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Náhradní plnění?

Náhradní plnění je způsobem podpory vzniku nových a udržení stávajících pracovních příležitostí pro zdravotně postižené osoby. Zohledňuje skupinu zdravotně postižených jako zaměstnanců a snižuje jejich ohrožení na trhu práce. V každé firmě, která má více než 25 zaměstnanců, musí tvořit alespoň 4 % zaměstnanci se zdravotním postižením.
Nemůže-li firma zaměstnat patřičný počet osob se zdravotním postižením, musí odvádět do státního rozpočtu příspěvek 2,5 násobku průměrné mzdy nebo odebrat výrobky a služby od firmy, kde osoby zdravotně postižené tvoří více než polovinu zaměstnanců.

Co je to Náhradní plnění? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Náhradní plnění. Co znamená pojem Náhradní plnění z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Náhradní plnění sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Náhradní plnění patří do sekce Různé

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, význam slova, vysvětlení, přesný výraz, terminus technicus, definice pojmu, přesný význam, pojem, co to je, popis, slovo, lexikon, definice, význam pojmu, termín, Různé, synonymum


Pojem Náhradní plnění je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Náhradní plnění ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Náhradní plnění ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Náhradní plnění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Náhradní plnění ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Náhradní plnění na Youtube

Hledat slovo Náhradní plnění ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Náhradní plnění například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Náhradní plnění? resp. co znamená slovo Náhradní plnění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Náhradní plnění, odpověď na dotaz co je to Náhradní plnění?. Víte např. kdo to je Heretik? Znáte a víte kdo je Tereza Voříšková? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.