Co je to?
Definice výrazu Náhradní plnění. Co znamená odborný pojem Náhradní plnění z kategorie Různé?

Co je Náhradní plnění? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Náhradní plnění

Náhradní plnění je způsobem podpory vzniku nových a udržení stávajících pracovních příležitostí pro zdravotně postižené osoby. Zohledňuje skupinu zdravotně postižených jako zaměstnanců a snižuje jejich ohrožení na trhu práce. V každé firmě, která má více než 25 zaměstnanců, musí tvořit alespoň 4 % zaměstnanci se zdravotním postižením.
Nemůže-li firma zaměstnat patřičný počet osob se zdravotním postižením, musí odvádět do státního rozpočtu příspěvek 2,5 násobku průměrné mzdy nebo odebrat výrobky a služby od firmy, kde osoby zdravotně postižené tvoří více než polovinu zaměstnanců.

Co je to Náhradní plnění? Význam slova, termín, Definice výrazu Náhradní plnění. Co znamená odborný pojem Náhradní plnění z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Náhradní plnění můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Náhradní plnění je v sekci různé

Klíčová slova: co je to Náhradní plnění?, Náhradní plnění, informace, slovník, definice pojmu, slovo, vysvětlení, termín, lexikon, význam slova, terminologie, pojem, formulace, různé, názvosloví, co znamená, přesný význam, co to je


Pojem Náhradní plnění je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Náhradní plnění ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Náhradní plnění ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Náhradní plnění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Náhradní plnění ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Náhradní plnění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Náhradní plnění na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Náhradní plnění například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Náhradní plnění? resp. co přesně označuje termín Náhradní plnění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Náhradní plnění, odpověď na dotaz co je to Náhradní plnění?. Víte např. kdo to je Marek Prchal? Znáte a víte kdo je Daniel Dočekal? Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.