Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fakultativní výlet. Co znamená odborný pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je to Fakultativní výlet? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Fakultativní výlet?

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.


Co je to Fakultativní výlet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fakultativní výlet. Co znamená odborný pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Fakultativní výlet doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Fakultativní výlet se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: synonymum, význam, co to je, názvosloví, slovo, cestování, informace, slovník, význam slova, co je to Fakultativní výlet?, wiki, co znamená, vysvětlení, pojem, odborný výraz, formulace, definice, terminologie


Pojem Fakultativní výlet je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Fakultativní výlet k pyramidám

Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay
Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay


Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Fakultativní výlet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Fakultativní výlet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Fakultativní výlet ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Fakultativní výlet ve Wikislovníku

Najít heslo Fakultativní výlet ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fakultativní výlet ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakultativní výlet například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Nyní již víte co znamená slovo Fakultativní výlet? resp. jaká je definice termínu Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Guru? Znáte a víte kdo je Mariah Carey? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než cestování. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.