Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je to Fakultativní výlet? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fakultativní výlet

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.


Co je to Fakultativní výlet? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fakultativní výlet sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fakultativní výlet patří do sekce Cestování

Klíčová slova: Cestování, definice pojmu, odborné názvosloví, terminus technicus, co to je, heslo, definice, Cestování, přesný výraz, co znamená, význam, informace, přesný význam, co je to Fakultativní výlet?, slovník, vysvětlení, synonymum, termín


Pojem Fakultativní výlet je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Fakultativní výlet k pyramidám

Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay
Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fakultativní výlet ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Fakultativní výlet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Fakultativní výlet ve Wikipedii

Najít pojem Fakultativní výlet ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Fakultativní výlet na Google.cz

Najít termín Fakultativní výlet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakultativní výlet například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fakultativní výlet? resp. jaký je význam pojmu Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Trockista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Fakultativní výlet hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.