Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je to Fakultativní výlet? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fakultativní výlet

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.


Co je to Fakultativní výlet? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fakultativní výlet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fakultativní výlet je v kategorii Cestování

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, informace, co znamená, slovník, terminus technicus, Cestování, odborný výraz, terminologie, popis, názvosloví, co je to Fakultativní výlet?, termín, synonymum, wiki, formulace, definice pojmu, Fakultativní výlet


Pojem Fakultativní výlet je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Fakultativní výlet k pyramidám

Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay
Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay


Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Fakultativní výlet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Fakultativní výlet ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fakultativní výlet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Fakultativní výlet ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Fakultativní výlet na Youtube

Hledat výraz Fakultativní výlet ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakultativní výlet například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Fakultativní výlet? resp. co to je Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Scénograf? Znáte a víte kdo je Trockista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Fakultativní výlet i v jiných kategoriích (než Cestování). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.