Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je to Fakultativní výlet? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fakultativní výlet

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.


Co je to Fakultativní výlet? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fakultativní výlet se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: informace, Cestování, význam pojmu, co je to Fakultativní výlet?, co to je, Cestování, wiki, slovník, co znamená, názvosloví, synonymum, odborné názvosloví, přesný výraz, slovo, termín, přesný význam, vysvětlení, popis


Pojem Fakultativní výlet je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Fakultativní výlet k pyramidám

Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay
Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Fakultativní výlet v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Fakultativní výlet na Google.cz

Vyhledat výraz Fakultativní výlet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fakultativní výlet ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Fakultativní výlet ve Wikipedii

Hledat výraz Fakultativní výlet ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Fakultativní výlet ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakultativní výlet například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Fakultativní výlet? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Geograf? Znáte a víte kdo je Mary Poppins? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Cestování). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.