Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fakultativní výlet. Co znamená odborný pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je to Fakultativní výlet? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Fakultativní výlet?

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.


Co je to Fakultativní výlet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fakultativní výlet. Co znamená odborný pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fakultativní výlet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Fakultativní výlet se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: slovník, lexikon, terminus technicus, definice pojmu, cestování, co to je, co je to Fakultativní výlet?, cestování, přesný výraz, Fakultativní výlet, přesný význam, formulace, co znamená, pojem, vysvětlení, informace, význam, popis


Pojem Fakultativní výlet je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Fakultativní výlet k pyramidám

Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay
Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Najít slovo Fakultativní výlet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Fakultativní výlet ve Wikipedii

Najít termín Fakultativní výlet ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Fakultativní výlet na Google.cz

Hledat videa s názvem Fakultativní výlet na Youtube

Vyhledat slovo Fakultativní výlet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakultativní výlet například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Fakultativní výlet? resp. co označuje slovo Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Ras? Znáte a víte kdo je Ivan Král? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je cestování. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.