Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je Fakultativní výlet?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fakultativní výlet

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.


Co je to Fakultativní výlet? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fakultativní výlet sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Fakultativní výlet patří do sekce cestování

Klíčová slova: názvosloví, odborné názvosloví, termín, co znamená, pojem, odborný výraz, slovo, co to je, význam pojmu, význam, co je to Fakultativní výlet?, definice, informace, definice pojmu, wiki, cestování, synonymum, popis


Pojem Fakultativní výlet je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Fakultativní výlet k pyramidám

Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay
Při pobytovém zájezdu v Egyptě lze často dokoupit výlet k pyramidám v Gíze. Autor: Pete Linforth, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje o slovu Fakultativní výlet

Vyhledat výraz Fakultativní výlet ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fakultativní výlet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Fakultativní výlet na Youtube

Hledat výraz Fakultativní výlet ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Fakultativní výlet ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Fakultativní výlet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakultativní výlet například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Fakultativní výlet? resp. jaký je přesný význam slova Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Antonín Panenka? Znáte a víte kdo je Post Malone? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Fakultativní výlet hledat i v jiných kategoriích (než cestování). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.