Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je to Fakultativní výlet? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fakultativní výlet

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.


Co je to Fakultativní výlet? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fakultativní výlet sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fakultativní výlet patří do sekce Cestování

Klíčová slova: lexikon, názvosloví, přesný výraz, odborný výraz, wiki, vysvětlení, popis, Fakultativní výlet, Cestování, pojem, Cestování, synonymum, co je to Fakultativní výlet?, slovo, terminus technicus, formulace, odborné názvosloví, termín


Pojem Fakultativní výlet je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Fakultativní výlet zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fakultativní výlet ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fakultativní výlet na Youtube

Vyhledat termín Fakultativní výlet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Fakultativní výlet na Google.cz

Hledat heslo Fakultativní výlet ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Fakultativní výlet ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakultativní výlet například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Fakultativní výlet? resp. co označuje slovo Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Velvyslanec? Znáte a víte kdo je Mary Poppins? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Cestování). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.