Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nádivka. Co znamená pojem Nádivka z kategorie Jídlo?

Co je to Nádivka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Nádivka

Nádivka je směs používaná k nadívání nějaké potraviny směsí jiných potravin. Jedná se o tradiční způsob přípravy pokrmů. I ty nejstarší kuchařky obsahují recepty na nejrůznější nadívanou drůbež nebo jiná zvířata. Nadívaným jídlům věnuje celou kapitolu i tradiční česká kuchařka Magdaleny Dobromily Rettigové. V minulosti se nadívala velká zvířata jinými malými zvířaty. Současná kuchyně uvádí nádivky především u drůbeže.
Populární jsou například kopřivová, mandlová nebo kaštanová nádivka. Nadívání je většinou prováděno ručně, ale pro některé druhy této kuchyňské úpravy se používají i stroje. K nejznámějším druhům nádivek patří velikonoční nádivka, která se může péci v pekáči i samostatně. Ta se vyskytuje i pod názvem hlavička.


Co je to Nádivka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nádivka. Co znamená pojem Nádivka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nádivka s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nádivka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: formulace, přesný význam, slovo, odborné názvosloví, co je to Nádivka?, co znamená, pojem, terminus technicus, slovník, názvosloví, popis, přesný výraz, definice, terminologie, termín, Jídlo, co to je, význam pojmu


Pojem Nádivka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nádivka ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Nádivka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nádivka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Nádivka na Youtube

Vyhledat termín Nádivka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Nádivka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nádivka například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nádivka? resp. co označuje slovo Nádivka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádivka, odpověď na dotaz co je to Nádivka?. Víte např. kdo to je Promítač? Znáte a víte kdo je Hans Zimmer? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.