Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obrok. Co znamená odborný pojem Obrok z kategorie Jídlo?

Co je to Obrok? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Obrok?

Obrok je název pro jadrné krmivo, které se v dřívějších dobách dávalo koním. Koně nemají vlastní výrobu bílkovin, a proto se jim musí nějak dávat, protože bílkoviny jejich tělo prostě potřebuje. Koně ve své potravě potřebují tzv. jádro, které v přírodě divocí koně kompenzují požíráním semen různých travin, což ale v zajetí nemohou. Tudíž se lidé musí postarat o to, aby koně měli ve stravě jádrové krmivo s obsahem bílkovin, což je třeba oves.


Co je to Obrok? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obrok. Co znamená odborný pojem Obrok z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Obrok s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Obrok patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, terminologie, informace, definice pojmu, Obrok, slovník, termín, názvosloví, přesný význam, odborný výraz, lexikon, terminus technicus, formulace, odborné názvosloví, význam, slovo, význam pojmu


Pojem Obrok je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Obrok na Google.cz

Najít pojem Obrok ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obrok ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Obrok na Youtube

Hledat heslo Obrok ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Obrok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Obrok například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Obrok? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Obrok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obrok, odpověď na dotaz co je to Obrok?. Víte např. kdo to je Mezzosopranistka? Znáte a víte kdo je Kulak? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.