Co je to?
Odborný výraz, definice slova Obrok. Co znamená pojem Obrok z kategorie Jídlo?

Co je to Obrok? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Obrok?

Obrok je název pro jadrné krmivo, které se v dřívějších dobách dávalo koním. Koně nemají vlastní výrobu bílkovin, a proto se jim musí nějak dávat, protože bílkoviny jejich tělo prostě potřebuje. Koně ve své potravě potřebují tzv. jádro, které v přírodě divocí koně kompenzují požíráním semen různých travin, což ale v zajetí nemohou. Tudíž se lidé musí postarat o to, aby koně měli ve stravě jádrové krmivo s obsahem bílkovin, což je třeba oves.


Co je to Obrok? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Obrok. Co znamená pojem Obrok z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Obrok? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Obrok patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: pojem, slovo, synonymum, přesný význam, co je to Obrok?, lexikon, význam, co to je, význam slova, Jídlo, odborné názvosloví, přesný výraz, informace, popis, definice pojmu, vysvětlení, wiki, formulace


Pojem Obrok je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obrok ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Obrok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obrok ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Obrok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Obrok ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Obrok ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Obrok například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Obrok? resp. co se skrývá pod slovem Obrok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obrok, odpověď na dotaz co je to Obrok?. Víte např. kdo to je Aleš Háma? Znáte a víte kdo je Kurtizána? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.