Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obrok. Co znamená odborný pojem Obrok z kategorie Jídlo?

Co je to Obrok? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Obrok

Obrok je název pro jadrné krmivo, které se v dřívějších dobách dávalo koním. Koně nemají vlastní výrobu bílkovin, a proto se jim musí nějak dávat, protože bílkoviny jejich tělo prostě potřebuje. Koně ve své potravě potřebují tzv. jádro, které v přírodě divocí koně kompenzují požíráním semen různých travin, což ale v zajetí nemohou. Tudíž se lidé musí postarat o to, aby koně měli ve stravě jádrové krmivo s obsahem bílkovin, což je třeba oves.


Co je to Obrok? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obrok. Co znamená odborný pojem Obrok z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obrok s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Obrok se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: jídlo, termín, význam pojmu, co znamená, pojem, slovo, synonymum, jídlo, přesný význam, definice, Obrok, názvosloví, význam, formulace, wiki, lexikon, definice pojmu, informace


Pojem Obrok je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Obrok na Youtube

Vyhledat slovo Obrok ve Wikislovníku

Hledat heslo Obrok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Obrok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obrok ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obrok ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Obrok například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě nyní již víte co je to Obrok? resp. co znamená výraz Obrok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obrok, odpověď na dotaz co je to Obrok?. Víte např. kdo to je Jaroslav Rudiš? Znáte a víte kdo je Jiří Ovčáček? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obrok v jiné sekci než jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.