Co je to?
Definice výrazu, termínu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Co je to Švarc systém? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Švarc systém?

V roce 1990 začal podnikatel Miroslav Švarc používat nový způsob podnikání. Celý trik spočívá v tom, že osoba vykonává pro zaměstnavatele běžné činnosti, nicméně není v zaměstnaneckém poměru, nýbrž vystupuje jako samostatný podnikatel. Švarc systém má samozřejmě své výhody, ale najdou se i nevýhody. Od ledna 2012 byl tento systém podnikání opět zakázán a dodržování zákona se hlídá.


Co je to Švarc systém? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Švarc systém patří do kategorie ekonomie

Klíčová slova: definice pojmu, terminologie, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, Švarc systém, terminus technicus, synonymum, význam, co je to Švarc systém?, heslo, ekonomie, popis, názvosloví, co to je, přesný význam, slovo, ekonomie


Pojem Švarc systém je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Švarc systém dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Švarc systém je označení pro způsob ekonomické činnosti, při které osoby vykonávající pro zaměstnavatele běžné činnosti nejsou jeho zaměstnanci, ale formálně vystupují jako samostatní podnikatelé (osoby samostatně výdělečně činné).

Linky na další online zdroje

Hledat termín Švarc systém ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Švarc systém ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Švarc systém ve Wikimedia Commons

Najít výraz Švarc systém ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Švarc systém ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Švarc systém na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Švarc systém například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Švarc systém? resp. jaká je definice termínu Švarc systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švarc systém, odpověď na dotaz co je to Švarc systém?. Víte např. kdo to je Jean Reno? Znáte a víte kdo je Priapos? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je ekonomie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.