Co je to?
Definice výrazu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Co to je Švarc systém? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Švarc systém?

V roce 1990 začal podnikatel Miroslav Švarc používat nový způsob podnikání. Celý trik spočívá v tom, že osoba vykonává pro zaměstnavatele běžné činnosti, nicméně není v zaměstnaneckém poměru, nýbrž vystupuje jako samostatný podnikatel. Švarc systém má samozřejmě své výhody, ale najdou se i nevýhody. Od ledna 2012 byl tento systém podnikání opět zakázán a dodržování zákona se hlídá.


Co je to Švarc systém? Význam slova, termín, Definice výrazu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Švarc systém patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: co je to Švarc systém?, co znamená, význam slova, odborný výraz, co to je, přesný výraz, definice pojmu, Švarc systém, slovník, definice, wiki, synonymum, přesný význam, pojem, názvosloví, popis, terminologie, Ekonomie


Pojem Švarc systém je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Švarc systém? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Švarc systém je označení pro způsob ekonomické činnosti, při které osoby vykonávající pro zaměstnavatele běžné činnosti nejsou jeho zaměstnanci, ale formálně vystupují jako samostatní podnikatelé (osoby samostatně výdělečně činné).

Hledejte pojem Švarc systém v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Švarc systém ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Švarc systém ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Švarc systém ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Švarc systém ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Švarc systém ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Švarc systém ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Švarc systém například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Švarc systém? resp. co znamená Švarc systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švarc systém, odpověď na dotaz co je to Švarc systém?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Thálie? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Ekonomie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.