Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Švarc systém. Co znamená pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Co je Švarc systém? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Švarc systém

V roce 1990 začal podnikatel Miroslav Švarc používat nový způsob podnikání. Celý trik spočívá v tom, že osoba vykonává pro zaměstnavatele běžné činnosti, nicméně není v zaměstnaneckém poměru, nýbrž vystupuje jako samostatný podnikatel. Švarc systém má samozřejmě své výhody, ale najdou se i nevýhody. Od ledna 2012 byl tento systém podnikání opět zakázán a dodržování zákona se hlídá.


Co je to Švarc systém? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Švarc systém. Co znamená pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Švarc systém se nachází v kategorii ekonomie

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, definice pojmu, formulace, slovo, popis, ekonomie, lexikon, co to je, co je to Švarc systém?, definice, pojem, vysvětlení, odborný výraz, význam, Švarc systém, co znamená, význam pojmu


Pojem Švarc systém je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Švarc systém? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Švarc systém je označení pro způsob ekonomické činnosti, při které osoby vykonávající pro zaměstnavatele běžné činnosti nejsou jeho zaměstnanci, ale formálně vystupují jako samostatní podnikatelé (osoby samostatně výdělečně činné).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Švarc systém ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Švarc systém ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Švarc systém ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Švarc systém na Google.cz

Najít pojem Švarc systém ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Švarc systém ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Švarc systém například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili co znamená Švarc systém? resp. co přesně označuje termín Švarc systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švarc systém, odpověď na dotaz co je to Švarc systém?. Víte např. kdo to je Veronika Farářová? Znáte a víte kdo je Nymfa? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než ekonomie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.