Co je to?
Výraz, termín, definice slova Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Švýcarská káva? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Švýcarská káva?

Švýcarská káva je lahodný kávový nápoj s příchutí alkoholu a čokoládovou vůní. Pro přípravu je potřeba porce kvalitní ideálně švýcarské mleté zrnkové kávy, menší sklenka vody a 20 ml třešňovice. Káva se nasype do konvice, zalije studenou vodou a nechá dvakrát přejít varem. Pak se nechá 1-2 minuty stát. Přidá se lžíce studené vody a pak se káva přecedí do hrnečku. Přidá se třešňovice a podle chuti si každý osladí krystalovým cukrem.
Některé recepty doporučují podávání třešňovice zvlášť, popřípadě použití extraktu. Výsledná chuť je kávovo-třešňová, při použití správných surovin také s nádechem vůně kvalitní švýcarské čokolády.


Co je to Švýcarská káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Švýcarská káva se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, význam pojmu, termín, heslo, slovník, nápoje, co znamená, co to je, slovo, názvosloví, nápoje, význam, význam slova, wiki, odborný výraz, formulace, přesný výraz, synonymum


Pojem Švýcarská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Švýcarská káva v následujících zdrojích

Najít heslo Švýcarská káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Švýcarská káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Švýcarská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Švýcarská káva ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Švýcarská káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Švýcarská káva ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Švýcarská káva například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Švýcarská káva? resp. co znamená Švýcarská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švýcarská káva, odpověď na dotaz co je to Švýcarská káva?. Víte např. kdo to je Lucie Sulovská? Znáte a víte kdo je Tovaryš? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.