Co je to?
Výraz, termín, definice slova Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Švýcarská káva? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Švýcarská káva?

Švýcarská káva je lahodný kávový nápoj s příchutí alkoholu a čokoládovou vůní. Pro přípravu je potřeba porce kvalitní ideálně švýcarské mleté zrnkové kávy, menší sklenka vody a 20 ml třešňovice. Káva se nasype do konvice, zalije studenou vodou a nechá dvakrát přejít varem. Pak se nechá 1-2 minuty stát. Přidá se lžíce studené vody a pak se káva přecedí do hrnečku. Přidá se třešňovice a podle chuti si každý osladí krystalovým cukrem.
Některé recepty doporučují podávání třešňovice zvlášť, popřípadě použití extraktu. Výsledná chuť je kávovo-třešňová, při použití správných surovin také s nádechem vůně kvalitní švýcarské čokolády.


Co je to Švýcarská káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Švýcarská káva doporučujeme sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Švýcarská káva se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: odborné názvosloví, synonymum, wiki, definice, co je to Švýcarská káva?, odborný výraz, definice pojmu, nápoje, terminus technicus, lexikon, nápoje, informace, slovo, heslo, přesný význam, termín, význam pojmu, co znamená


Pojem Švýcarská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Švýcarská káva

Zkusit najít výraz Švýcarská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Švýcarská káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Švýcarská káva ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Švýcarská káva ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Švýcarská káva ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Švýcarská káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Švýcarská káva například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní již víte jaká je definice termínu Švýcarská káva? resp. co vlastně znamená slovo Švýcarská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švýcarská káva, odpověď na dotaz co je to Švýcarská káva?. Víte např. kdo to je Mikuláš Koperník? Znáte a víte kdo je Beren Saat? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nápoje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.