Co je to?
Definice výrazu Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Co to je Švýcarská káva? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Švýcarská káva

Švýcarská káva je lahodný kávový nápoj s příchutí alkoholu a čokoládovou vůní. Pro přípravu je potřeba porce kvalitní ideálně švýcarské mleté zrnkové kávy, menší sklenka vody a 20 ml třešňovice. Káva se nasype do konvice, zalije studenou vodou a nechá dvakrát přejít varem. Pak se nechá 1-2 minuty stát. Přidá se lžíce studené vody a pak se káva přecedí do hrnečku. Přidá se třešňovice a podle chuti si každý osladí krystalovým cukrem.
Některé recepty doporučují podávání třešňovice zvlášť, popřípadě použití extraktu. Výsledná chuť je kávovo-třešňová, při použití správných surovin také s nádechem vůně kvalitní švýcarské čokolády.


Co je to Švýcarská káva? Význam slova, termín, Definice výrazu Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Švýcarská káva se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Švýcarská káva se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, informace, význam slova, vysvětlení, slovo, definice, Nápoje, formulace, odborný výraz, co znamená, terminologie, lexikon, wiki, názvosloví, co je to Švýcarská káva?, Švýcarská káva, co to je, Nápoje


Pojem Švýcarská káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Švýcarská káva

Hledat slovo Švýcarská káva na Google.cz

Zkusit najít slovo Švýcarská káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Švýcarská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Švýcarská káva ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Švýcarská káva ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Švýcarská káva na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Švýcarská káva například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Švýcarská káva? resp. co znamená slovo Švýcarská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švýcarská káva, odpověď na dotaz co je to Švýcarská káva?. Víte např. kdo to je Ernest Gellner? Znáte a víte kdo je Patrik Kořenář? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Švýcarská káva i v jiných kategoriích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.