Co je to?
Definice výrazu, termínu Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Co je Švýcarská káva? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Švýcarská káva?

Švýcarská káva je lahodný kávový nápoj s příchutí alkoholu a čokoládovou vůní. Pro přípravu je potřeba porce kvalitní ideálně švýcarské mleté zrnkové kávy, menší sklenka vody a 20 ml třešňovice. Káva se nasype do konvice, zalije studenou vodou a nechá dvakrát přejít varem. Pak se nechá 1-2 minuty stát. Přidá se lžíce studené vody a pak se káva přecedí do hrnečku. Přidá se třešňovice a podle chuti si každý osladí krystalovým cukrem.
Některé recepty doporučují podávání třešňovice zvlášť, popřípadě použití extraktu. Výsledná chuť je kávovo-třešňová, při použití správných surovin také s nádechem vůně kvalitní švýcarské čokolády.


Co je to Švýcarská káva? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Švýcarská káva. Co znamená odborný pojem Švýcarská káva z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Švýcarská káva je v kategorii nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, nápoje, význam slova, odborné názvosloví, informace, co je to Švýcarská káva?, nápoje, přesný význam, pojem, heslo, odborný výraz, wiki, formulace, terminologie, definice pojmu, vysvětlení, co to je, Švýcarská káva


Pojem Švýcarská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Švýcarská káva hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat slovo Švýcarská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Švýcarská káva ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Švýcarská káva na Google.cz

Hledat frázi Švýcarská káva ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Švýcarská káva ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Švýcarská káva ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Švýcarská káva například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Švýcarská káva? resp. co se skrývá pod slovem Švýcarská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švýcarská káva, odpověď na dotaz co je to Švýcarská káva?. Víte např. kdo to je Unitář? Znáte a víte kdo je Retrakář? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Švýcarská káva i jinde než v sekci než v nápoje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.