Co je to?
Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Co je to Stud? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Stud?

Stud neboli ostych je vlastnost, kdy se člověk cítí velmi nesvůj v situacích, které subjektivně vnímá jako značně nepříjemné. Může to být např. převlékání ve společné šatně, ale i nutnost mluvit před větším počtem lidí, potřeba někoho neznámého oslovit atd. Stydliví lidé mívají nízké sebevědomí a sebehodnocení.


Co je to Stud? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Stud? s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Stud je v sekci Psychologie

Klíčová slova: informace, přesný výraz, slovník, heslo, definice, lexikon, Stud, odborný výraz, co znamená, význam, odborné názvosloví, Psychologie, vysvětlení, Psychologie, popis, význam pojmu, synonymum, slovo


Pojem Stud je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Stud na Google.cz

Vyhledat slovo Stud ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Stud ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Stud ve Wikipedii

Vyhledat termín Stud ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Stud ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stud například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Stud? resp. co znamená výraz Stud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stud, odpověď na dotaz co je to Stud?. Víte např. kdo to je Obchodní zástupce? Znáte a víte kdo je Ben Stiller? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.