Co je to?
Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Co je to Stud? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Stud?

Stud neboli ostych je vlastnost, kdy se člověk cítí velmi nesvůj v situacích, které subjektivně vnímá jako značně nepříjemné. Může to být např. převlékání ve společné šatně, ale i nutnost mluvit před větším počtem lidí, potřeba někoho neznámého oslovit atd. Stydliví lidé mívají nízké sebevědomí a sebehodnocení.


Co je to Stud? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Stud se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: slovo, přesný význam, Psychologie, co je to Stud?, wiki, pojem, formulace, význam slova, informace, význam pojmu, synonymum, význam, přesný výraz, odborné názvosloví, co to je, definice, terminologie, termín


Pojem Stud je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Stud lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Stud ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Stud ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Stud ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Stud ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Stud ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Stud ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stud například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Stud? resp. co to je Stud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stud, odpověď na dotaz co je to Stud?. Víte např. kdo to je Salma Hayek? Znáte a víte kdo je Anna Geislerová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Psychologie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.