Co je to?
Definice odborného termínu, slova Epsomská sůl. Co znamená pojem Epsomská sůl z kategorie Lékařství?

Co je to Epsomská sůl? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Epsomská sůl

Epsomská sůl, nazývaná také Glauberova hořká sůl, je z chemického hlediska síran hořečnatý. Vyskytuje se v mořské vodě a některých druzích minerálních vod. Je bezbarvá a dobře rozpustná ve vodě. Má hořkou chuť a postrádá jakoukoli vůni. Zjemňuje pokožku a odstraňuje zápach, má léčivé účinky, a proto se používá pro minerální koupele.
Epsomská sůl se působí například na otoky, snižuje zadržování vody, mírní stres, uvolňuje svaly, detoxikuje, zlepšuje soustředění a má mnoho dalšího využití.


Co je to Epsomská sůl? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Epsomská sůl. Co znamená pojem Epsomská sůl z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Epsomská sůl? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Epsomská sůl patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: popis, přesný význam, termín, odborný výraz, co to je, význam, slovník, co je to Epsomská sůl?, Lékařství, význam slova, wiki, slovo, Epsomská sůl, Lékařství, terminologie, informace, synonymum, lexikon


Pojem Epsomská sůl je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Epsomská sůl

Zkusit najít slovo Epsomská sůl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Epsomská sůl ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Epsomská sůl na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Epsomská sůl ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epsomská sůl ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Epsomská sůl ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Epsomská sůl například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Epsomská sůl? resp. jaká je definice termínu Epsomská sůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epsomská sůl, odpověď na dotaz co je to Epsomská sůl?. Víte např. kdo to je Freddie Mercury? Znáte a víte kdo je Stanislav Zindulka? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.