Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Epsomská sůl. Co znamená pojem Epsomská sůl z kategorie Lékařství?

Co je Epsomská sůl? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Epsomská sůl

Epsomská sůl, nazývaná také Glauberova hořká sůl, je z chemického hlediska síran hořečnatý. Vyskytuje se v mořské vodě a některých druzích minerálních vod. Je bezbarvá a dobře rozpustná ve vodě. Má hořkou chuť a postrádá jakoukoli vůni. Zjemňuje pokožku a odstraňuje zápach, má léčivé účinky, a proto se používá pro minerální koupele.
Epsomská sůl se působí například na otoky, snižuje zadržování vody, mírní stres, uvolňuje svaly, detoxikuje, zlepšuje soustředění a má mnoho dalšího využití.


Co je to Epsomská sůl? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Epsomská sůl. Co znamená pojem Epsomská sůl z kategorie Lékařství?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Epsomská sůl s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Epsomská sůl se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: co je to Epsomská sůl?, heslo, Epsomská sůl, co znamená, termín, definice, přesný výraz, názvosloví, informace, přesný význam, synonymum, vysvětlení, popis, odborný výraz, lékařství, definice pojmu, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Epsomská sůl je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Epsomská sůl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Epsomská sůl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Epsomská sůl na Youtube

Najít slovo Epsomská sůl na Google.cz

Vyhledat termín Epsomská sůl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Epsomská sůl ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Epsomská sůl například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Epsomská sůl? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Epsomská sůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epsomská sůl, odpověď na dotaz co je to Epsomská sůl?. Víte např. kdo to je Gwyneth Paltrow? Znáte a víte kdo je Erik Meldik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Epsomská sůl i jinde než v sekci než v lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.