Co je to?
Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Co to je Červená knihovna? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Červená knihovna?

Červená knihovna je druh literatury vydávané ve větších nákladech a prodávané za nižší ceny. Většinou se jedná o přitažlivé, dějově napínavé, ale nepříliš hluboké a méně pravděpodobné příběhy milostného charakteru, probíhající podle očekávaného schématu.
Knihy červené knihovny nemívají vysokou uměleckou hodnotu, nejvíce byla rozšířena v období první republiky. Hlavním námětem je láska, její problémy a šťastný konec.


Co je to Červená knihovna? Význam slova, termín, Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Červená knihovna můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Červená knihovna je v sekci Literatura

Klíčová slova: přesný výraz, termín, význam slova, odborné názvosloví, Literatura, přesný význam, popis, definice pojmu, lexikon, význam pojmu, názvosloví, Literatura, formulace, vysvětlení, pojem, Červená knihovna, odborný výraz, terminus technicus


Pojem Červená knihovna je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Červená knihovna

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červená knihovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Červená knihovna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Červená knihovna na Google.cz

Hledat výraz Červená knihovna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Červená knihovna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Červená knihovna ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená knihovna například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Červená knihovna? resp. co znamená výraz Červená knihovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená knihovna, odpověď na dotaz co je to Červená knihovna?. Víte např. kdo to je Všeználek? Znáte a víte kdo je Paramedic? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Červená knihovna i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?