Co je to?
Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Co to je Červená knihovna? Význam slova

Co znamená termín Červená knihovna? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Červená knihovna je druh literatury vydávané ve větších nákladech a prodávané za nižší ceny. Většinou se jedná o přitažlivé, dějově napínavé, ale nepříliš hluboké a méně pravděpodobné příběhy milostného charakteru, probíhající podle očekávaného schématu.
Knihy červené knihovny nemívají vysokou uměleckou hodnotu, nejvíce byla rozšířena v období první republiky. Hlavním námětem je láska, její problémy a šťastný konec.


Co je to Červená knihovna? Význam slova, termín, Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Červená knihovna) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Červená knihovna patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: význam pojmu, definice pojmu, co to je, slovník, Červená knihovna, odborné názvosloví, synonymum, význam slova, slovo, přesný význam, termín, co znamená, terminologie, pojem, lexikon, wiki, popis, formulace


Pojem Červená knihovna je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Červená knihovna ve Wikipedii

Najít slovo Červená knihovna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Červená knihovna na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červená knihovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Červená knihovna ve Wikislovníku

Hledat pojem Červená knihovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená knihovna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Červená knihovna? resp. jaký je význam slova Červená knihovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená knihovna, odpověď na dotaz co je to Červená knihovna?. Víte např. kdo to je Spasitel? Znáte a víte kdo je Paramedic? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Červená knihovna v jiné sekci než Literatura. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?