Co je to?
Definice výrazu, termínu Fluktuace. Co znamená odborný pojem Fluktuace z kategorie Různé?

Co je to Fluktuace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Fluktuace?

Nepravidelný pohyb směřující sem a tam, v přenesené podobě se používá jako označení nepravidelných změn nějaké veličiny. Tyto nahodilé změny není možné přesně vysvětlit nějakým jevem. V sociologii fluktuace označuje změny počtu osob, které proběhly v určité organizaci nebo firmě za stanovenou jednotku času. Velká fluktuace ve firmě znamená, že se zde často mění zaměstnanci.

Co je to Fluktuace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fluktuace. Co znamená odborný pojem Fluktuace z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Fluktuace s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Fluktuace se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: Fluktuace, terminus technicus, definice pojmu, heslo, názvosloví, přesný výraz, co je to Fluktuace?, vysvětlení, význam pojmu, různé, význam slova, co to je, popis, odborné názvosloví, význam, slovník, různé, co znamená


Pojem Fluktuace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Fluktuace?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Fluktuace (z latinského fluctuare – houpat se na vlnách, pohybovat sem a tam) znamená nepravidelný a nesoustavný pohyb „sem a tam“. V současnosti se užívá hlavně v přeneseném smyslu pro nepravidelné změny nějaké veličiny.

Jiné informační zdroje o pojmu Fluktuace

Zkusit najít termín Fluktuace ve Wikislovníku

Vyhledat termín Fluktuace ve Wikizdrojích

Hledat slovo Fluktuace ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Fluktuace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Fluktuace na Google.cz

Zkusit najít pojem Fluktuace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fluktuace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte co je to Fluktuace? resp. co znamená výraz Fluktuace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fluktuace, odpověď na dotaz co je to Fluktuace?. Víte např. kdo to je Rudolf Hrušínský nejmladší? Znáte a víte kdo je Probošt? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Fluktuace hledat i v jiných kategoriích (než různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.