Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černá magie. Co znamená pojem Černá magie z kategorie Kultura?

Co je Černá magie?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Černá magie?

Černá magie je označení takového druhu magie, jehož cílem je úmyslně uškodit nebo ublížit jiným osobám. Toto škození se provádí pomocí zlých duchů a dalších praktik spojených s působením zla. Ten, kdo černou magii provádí, je sám zasažen zlem. Černá magie se obrací proti druhým lidem, ovlivňuje cizí vůli škodí, ničí a nutí lidi dělat takové skutky, ke kterým by se za normální situace nikdy nepropůjčili. Je možné použít ji k osobním cílům, k věštbám nebo bojům. Ten, kdo chce praktikovat černou magii, musí mít pro tento druh kouzelnictví velké nadání, aby po učednických letech dosáhl mistrovských dovedností a mohl se označit za mága.
Mág zneužívá magii k sobeckým účelům a za to platí svou duší, kdy se upíše ďáblovi. Někdy přináší i oběti, i sám sebe. K černé magii se řadí různé rituály a kouzla, které mají ovlivnit, ohrozit nebo poranit určitou osobu. Jako symbol bývá používán obrácený pentagram. Oblíbené jsou nejrůznější kletby, zaříkávání, uhranutí, prokletí a podobně.

Co je to Černá magie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Černá magie. Co znamená pojem Černá magie z kategorie Kultura?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Černá magie s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Černá magie se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: lexikon, co je to Černá magie?, kultura, pojem, definice, význam pojmu, definice pojmu, význam slova, formulace, přesný výraz, Černá magie, terminologie, informace, wiki, termín, popis, kultura, přesný význam


Pojem Černá magie je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Černá magie

Vyhledat heslo Černá magie ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černá magie ve Wikimedia Commons

Najít heslo Černá magie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Černá magie ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Černá magie na Google obrázcích

Hledat heslo Černá magie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá magie například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Z předchozího textu jste se dozvěděli co je to Černá magie? resp. co znamená výraz Černá magie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá magie, odpověď na dotaz co je to Černá magie?. Víte např. kdo to je Aleš Cibulka? Znáte a víte kdo je Vanda Hybnerová? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než kultura. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, Historické muzeum, Černá magie, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.