Co je to?
Výraz, termín, definice slova Benešovy dekrety. Co znamená odborný pojem Benešovy dekrety z kategorie Právo?

Co je to Benešovy dekrety? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Benešovy dekrety?

Československý prezident Edvard Beneš musel odejít během 2. světové války do exilu, kde se postavil do čela londýnské exilové vlády. Vydával dekrety, což byly právní předpisy vydané prozatímním státním zřízením s mocí zákona.
Benešovy dekrety se dají rozdělit do tří částí dle časového období, kdy byly vydány. Část byla vydána v Londýně během války a další část po skončení druhé světové války. Některé dekrety byly později zpochybňovány a kritizovány. Mezi zásadní Benešovy dekrety můžeme zařadit konfiskaci majetku etnických Němců a Maďarů, kteří neprokázali, že nespolupracovali s nacisty.


Co je to Benešovy dekrety? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Benešovy dekrety. Co znamená odborný pojem Benešovy dekrety z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Benešovy dekrety se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Benešovy dekrety se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: informace, vysvětlení, přesný výraz, popis, význam slova, definice, synonymum, termín, odborné názvosloví, slovo, Benešovy dekrety, význam pojmu, heslo, Právo, přesný význam, terminus technicus, co znamená, formulace


Pojem Benešovy dekrety je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Benešovy dekrety zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Benešovy dekrety ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benešovy dekrety ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Benešovy dekrety ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benešovy dekrety ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Benešovy dekrety na Google.cz

Vyhledat výraz Benešovy dekrety ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Benešovy dekrety například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Benešovy dekrety? resp. jaká je definice termínu Benešovy dekrety? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benešovy dekrety, odpověď na dotaz co je to Benešovy dekrety?. Víte např. kdo to je Endokrinolog? Znáte a víte kdo je Klára Vytisková? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Benešovy dekrety i v jiných kategoriích (než Právo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.