Co je to?
Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Co je to Snapchat? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Snapchat?

Snapchat je název mobilní aplikace, určené především k zasílání obrázků a fotografií mezi určitými účastníky. Tyto zaslané materiály se po určité době samy zničí.
Ten, komu je zaslaná fotografie nebo obrázek určen, musí podržet prsty na displeji, aby se mu zpráva zobrazila. Nemůže tak materiál okopírovat, rozšířit nebo nějakým způsobem zneužít.


Co je to Snapchat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Snapchat můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Snapchat je v kategorii Internet

Klíčová slova: co je to Snapchat?, vysvětlení, lexikon, slovo, odborné názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, Snapchat, pojem, slovník, terminologie, wiki, terminus technicus, formulace, přesný výraz, Internet, názvosloví, přesný význam


Pojem Snapchat je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Snapchat můžete dozvědět následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Snapchat [snepčet] (původně Picaboo) je aplikace spočívající v posílání fotek. Aplikaci vyvinuli Američané Evan Spiegel, Bobby Murphy a Reggie Brown. Aplikace v současné podobě se vyvíjí od července 2011. Je velmi populární v USA, kde má asi 50 milionů uživatelů. Je postavena na principu, že člověk vyfotí nějakou situaci svým mobilním telefonem a pošle ji přátelům. Ti si ji mohou přidržet, jinak se maže. Mohou též odpovědět vyfocením jiné situace. Některé fotky je možné si ukládat do alba.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Snapchat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Snapchat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Snapchat na Google.cz

Hledat termín Snapchat ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Snapchat na Youtube

Najít výraz Snapchat ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Snapchat například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Snapchat? resp. jaký je význam pojmu Snapchat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Snapchat, odpověď na dotaz co je to Snapchat?. Víte např. kdo to je Pavel Fischer? Znáte a víte kdo je Drákula? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.