Co je to?
Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Co je to Snapchat? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Snapchat?

Snapchat je název mobilní aplikace, určené především k zasílání obrázků a fotografií mezi určitými účastníky. Tyto zaslané materiály se po určité době samy zničí.
Ten, komu je zaslaná fotografie nebo obrázek určen, musí podržet prsty na displeji, aby se mu zpráva zobrazila. Nemůže tak materiál okopírovat, rozšířit nebo nějakým způsobem zneužít.


Co je to Snapchat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Snapchat doporučujeme sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Snapchat se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: informace, co je to Snapchat?, názvosloví, Internet, Internet, wiki, termín, význam, heslo, odborné názvosloví, co to je, pojem, popis, synonymum, význam slova, lexikon, slovo, Snapchat


Pojem Snapchat je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Snapchat dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Snapchat [snepčet] (původně Picaboo) je aplikace spočívající v posílání fotek. Aplikaci vyvinuli Američané Evan Spiegel, Bobby Murphy a Reggie Brown. Aplikace v současné podobě se vyvíjí od července 2011. Je velmi populární v USA, kde má asi 50 milionů uživatelů. Je postavena na principu, že člověk vyfotí nějakou situaci svým mobilním telefonem a pošle ji přátelům. Ti si ji mohou přidržet, jinak se maže. Mohou též odpovědět vyfocením jiné situace. Některé fotky je možné si ukládat do alba.

Více informací o pojmu Snapchat lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Snapchat ve Wikimedia Commons

Najít výraz Snapchat ve Wikislovníku

Vyhledat termín Snapchat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Snapchat ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Snapchat na Youtube

Hledat výraz Snapchat ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Snapchat například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Snapchat? resp. co přesně znamená slovo Snapchat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Snapchat, odpověď na dotaz co je to Snapchat?. Víte např. kdo to je Lucifer? Znáte a víte kdo je Drákula? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Snapchat v jiné sekci než Internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.