Co je to?
Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Co je to Snapchat? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Snapchat

Snapchat je název mobilní aplikace, určené především k zasílání obrázků a fotografií mezi určitými účastníky. Tyto zaslané materiály se po určité době samy zničí.
Ten, komu je zaslaná fotografie nebo obrázek určen, musí podržet prsty na displeji, aby se mu zpráva zobrazila. Nemůže tak materiál okopírovat, rozšířit nebo nějakým způsobem zneužít.


Co je to Snapchat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Snapchat s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Snapchat patří do kategorie internet

Klíčová slova: internet, význam slova, popis, termín, význam pojmu, co znamená, co je to Snapchat?, co to je, význam, terminus technicus, přesný výraz, synonymum, informace, přesný význam, heslo, lexikon, Snapchat, pojem


Pojem Snapchat je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Snapchat? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Snapchat [snepčet] (původně Picaboo) je aplikace spočívající v posílání fotek. Aplikaci vyvinuli Američané Evan Spiegel, Bobby Murphy a Reggie Brown. Aplikace v současné podobě se vyvíjí od července 2011. Je velmi populární v USA, kde má asi 50 milionů uživatelů. Je postavena na principu, že člověk vyfotí nějakou situaci svým mobilním telefonem a pošle ji přátelům. Ti si ji mohou přidržet, jinak se maže. Mohou též odpovědět vyfocením jiné situace. Některé fotky je možné si ukládat do alba.

Další zdroje informací o slovu Snapchat

Hledat výraz Snapchat ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Snapchat ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Snapchat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Snapchat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Snapchat na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Snapchat ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Snapchat například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Snapchat? resp. jaká je definice termínu Snapchat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Snapchat, odpověď na dotaz co je to Snapchat?. Víte např. kdo to je Holobrádek? Znáte a víte kdo je Anna Geislerová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.