Co je to?
Definice výrazu Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Co je Snapchat?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Snapchat?

Snapchat je název mobilní aplikace, určené především k zasílání obrázků a fotografií mezi určitými účastníky. Tyto zaslané materiály se po určité době samy zničí.
Ten, komu je zaslaná fotografie nebo obrázek určen, musí podržet prsty na displeji, aby se mu zpráva zobrazila. Nemůže tak materiál okopírovat, rozšířit nebo nějakým způsobem zneužít.


Co je to Snapchat? Význam slova, termín, Definice výrazu Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Snapchat? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Snapchat je v sekci internet

Klíčová slova: popis, co je to Snapchat?, heslo, slovo, formulace, terminologie, synonymum, pojem, Snapchat, přesný význam, internet, wiki, co to je, odborný výraz, definice, odborné názvosloví, lexikon, termín


Pojem Snapchat je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Snapchat? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Snapchat [snepčet] (původně Picaboo) je aplikace spočívající v posílání fotek. Aplikaci vyvinuli Američané Evan Spiegel, Bobby Murphy a Reggie Brown. Aplikace v současné podobě se vyvíjí od července 2011. Je velmi populární v USA, kde má asi 50 milionů uživatelů. Je postavena na principu, že člověk vyfotí nějakou situaci svým mobilním telefonem a pošle ji přátelům. Ti si ji mohou přidržet, jinak se maže. Mohou též odpovědět vyfocením jiné situace. Některé fotky je možné si ukládat do alba.

Více informací o pojmu Snapchat lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Snapchat ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Snapchat na Youtube

Najít výraz Snapchat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Snapchat ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Snapchat ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Snapchat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Snapchat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teďka už zajisté víte co znamená slovo Snapchat? resp. co vlastně znamená slovo Snapchat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Snapchat, odpověď na dotaz co je to Snapchat?. Víte např. kdo to je James Joseph Sylvester? Znáte a víte kdo je Janek Rubeš? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, wifi nabíječka, snapchat, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.