Co je to?
Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Co je to Snapchat? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Snapchat?

Snapchat je název mobilní aplikace, určené především k zasílání obrázků a fotografií mezi určitými účastníky. Tyto zaslané materiály se po určité době samy zničí.
Ten, komu je zaslaná fotografie nebo obrázek určen, musí podržet prsty na displeji, aby se mu zpráva zobrazila. Nemůže tak materiál okopírovat, rozšířit nebo nějakým způsobem zneužít.


Co je to Snapchat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Snapchat. Co znamená odborný pojem Snapchat z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Snapchat s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Snapchat se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, pojem, informace, co je to Snapchat?, význam pojmu, význam, odborný výraz, popis, terminus technicus, definice pojmu, termín, co to je, Internet, odborné názvosloví


Pojem Snapchat je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Snapchat? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Snapchat [snepčet] (původně Picaboo) je aplikace spočívající v posílání fotek. Aplikaci vyvinuli Američané Evan Spiegel, Bobby Murphy a Reggie Brown. Aplikace v současné podobě se vyvíjí od července 2011. Je velmi populární v USA, kde má asi 50 milionů uživatelů. Je postavena na principu, že člověk vyfotí nějakou situaci svým mobilním telefonem a pošle ji přátelům. Ti si ji mohou přidržet, jinak se maže. Mohou též odpovědět vyfocením jiné situace. Některé fotky je možné si ukládat do alba.

Další zdroje informací

Hledat slovo Snapchat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Snapchat ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Snapchat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Snapchat ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Snapchat na Google.cz

Najít slovo Snapchat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Snapchat například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Snapchat? resp. jaký je přesný význam slova Snapchat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Snapchat, odpověď na dotaz co je to Snapchat?. Víte např. kdo to je Diktátor? Znáte a víte kdo je Despota? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.