Co je to?
Výraz, termín, definice slova Passata. Co znamená odborný pojem Passata z kategorie Jídlo?

Co je to Passata? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Passata

Passata je výrobek z rajčat. Jedná se o hustý protlak z pasírovaných rajčat určený k dochucování pokrmů. Hodně je využíván v italské kuchyni.


Co je to Passata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Passata. Co znamená odborný pojem Passata z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Passata s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Passata patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: slovo, co znamená, odborné názvosloví, význam, význam slova, synonymum, terminologie, jídlo, termín, přesný význam, definice pojmu, pojem, wiki, heslo, Passata, názvosloví, terminus technicus, informace


Pojem Passata je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Passata ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Passata na Youtube

Zkusit najít heslo Passata ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Passata ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Passata ve Wikipedii

Vyhledat termín Passata ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Passata například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už víte jaká je definice termínu Passata? resp. jaká je definice termínu Passata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Passata, odpověď na dotaz co je to Passata?. Víte např. kdo to je Grázl? Znáte a víte kdo je Božena Němcová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Passata hledat i v jiných kategoriích (než jídlo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.