Co je to?
Výraz, termín, definice slova Passata. Co znamená odborný pojem Passata z kategorie Jídlo?

Co je to Passata? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Passata

Passata je výrobek z rajčat. Jedná se o hustý protlak z pasírovaných rajčat určený k dochucování pokrmů. Hodně je využíván v italské kuchyni.


Co je to Passata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Passata. Co znamená odborný pojem Passata z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Passata patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: co to je, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, terminologie, co je to Passata?, Jídlo, význam, popis, pojem, Jídlo, definice pojmu, vysvětlení, význam slova, termín, informace, formulace, odborné názvosloví


Pojem Passata je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Passata

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Passata ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Passata ve Wikipedii

Vyhledat výraz Passata ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Passata ve Wikislovníku

Najít pojem Passata ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Passata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Passata například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Passata? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Passata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Passata, odpověď na dotaz co je to Passata?. Víte např. kdo to je Youtuber? Znáte a víte kdo je Zámečník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.