Co je to?
Definice výrazu Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co je Bidet?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bidet

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Definice výrazu Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bidet můžete samozřejmě sdílet s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Bidet je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: heslo, Bidet, odborný výraz, slovo, definice pojmu, význam slova, slovník, informace, terminus technicus, stavebnictví, termín, stavebnictví, pojem, vysvětlení, lexikon, význam, popis, wiki


Pojem Bidet je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bidet? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Další zdroje informací o slovu Bidet

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bidet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Bidet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Bidet na Google.cz

Zkusit najít slovo Bidet ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Bidet ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Bidet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená Bidet? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Kovboj? Znáte a víte kdo je Zdeňka Podkapová? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je stavebnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, dům s balkony, bidet, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.