Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co to je Bidet? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bidet?

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Bidet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bidet patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: terminus technicus, informace, odborné názvosloví, definice pojmu, slovník, co je to Bidet?, přesný výraz, názvosloví, co to je, popis, význam, přesný význam, slovo, lexikon, význam pojmu, Bidet, Stavebnictví, Stavebnictví


Pojem Bidet je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bidet? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Bidet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Bidet ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Bidet ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bidet ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Bidet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Bidet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Bidet? resp. jaká je definice slova Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Daňový poradce? Znáte a víte kdo je Paleontolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.