Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co je to Bidet? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bidet

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Bidet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Bidet patří do kategorie stavebnictví

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, popis, význam slova, odborný výraz, heslo, informace, wiki, definice pojmu, slovník, vysvětlení, lexikon, formulace, co to je, synonymum, terminologie, pojem, odborné názvosloví


Pojem Bidet je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Bidet dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bidet ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Bidet na Google.cz

Hledat videa s názvem Bidet na Youtube

Zkusit najít pojem Bidet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Bidet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Bidet ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už víte jaká je definice termínu Bidet? resp. co je to Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Tomáš Halík? Znáte a víte kdo je Marie Fikáčková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Bidet hledat i v jiných kategoriích (než stavebnictví) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.