Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co je to Bidet? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bidet?

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Bidet sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Bidet je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: odborný výraz, definice, pojem, stavebnictví, přesný význam, terminologie, význam slova, lexikon, stavebnictví, formulace, slovník, názvosloví, význam, termín, co znamená, definice pojmu, slovo, wiki


Pojem Bidet je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Bidet dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Bidet na Youtube

Hledat pojem Bidet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Bidet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Bidet ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bidet ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Bidet na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Bidet? resp. co znamená výraz Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Petr Kostka? Znáte a víte kdo je Vašo Patejdl? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.