Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co to je Bidet? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bidet?

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bidet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bidet se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: význam pojmu, definice pojmu, co je to Bidet?, terminus technicus, slovník, informace, odborné názvosloví, význam slova, definice, formulace, co znamená, terminologie, popis, pojem, odborný výraz, termín, význam, Stavebnictví


Pojem Bidet je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bidet? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bidet ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bidet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bidet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bidet ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bidet na Youtube

Najít výraz Bidet ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Bidet? resp. co se skrývá pod slovem Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Xena? Znáte a víte kdo je Bastard? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.