Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co je Bidet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bidet?

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bidet. Co znamená odborný pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bidet? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Bidet je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, synonymum, co je to Bidet?, přesný výraz, terminologie, názvosloví, odborný výraz, vysvětlení, definice, lexikon, formulace, definice pojmu, Bidet, stavebnictví, heslo, význam, slovník, terminus technicus


Pojem Bidet je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bidet? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Bidet na Google.cz

Najít slovo Bidet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Bidet ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Bidet ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Bidet ve Wikislovníku

Najít heslo Bidet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní již víte co znamená slovo Bidet? resp. co označuje slovo Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Martha Issová? Znáte a víte kdo je Markéta Jánská? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci stavebnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.