Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co to je Bidet? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bidet?

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bidet? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bidet patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, význam, názvosloví, přesný výraz, lexikon, Stavebnictví, terminus technicus, termín, význam slova, co to je, význam pojmu, vysvětlení, popis, informace, co znamená, formulace, slovník


Pojem Bidet je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bidet? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Bidet na Google.cz

Najít heslo Bidet ve Wikizdrojích

Hledat heslo Bidet ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Bidet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Bidet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bidet ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bidet? resp. co přesně označuje termín Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Ludwig van Beethoven? Znáte a víte kdo je Impotent? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.