Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co to je Bidet? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bidet?

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.


Co je to Bidet? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Bidet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bidet se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, význam slova, význam pojmu, názvosloví, lexikon, slovo, Stavebnictví, slovník, popis, přesný význam, odborné názvosloví, Bidet, informace, přesný výraz, význam, definice, terminologie


Pojem Bidet je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bidet? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bidet je nízko umístěný typ umyvadla uzpůsobený pro omývání vnějšího genitálu a řitního otvoru. Zpravidla je využíván po použití záchodu – po vyprázdnění (močení nebo defekaci) – nebo při intimní hygieně ženy při menstruaci.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Bidet na Youtube

Najít pojem Bidet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Bidet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bidet ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Bidet na Google.cz

Najít termín Bidet ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bidet například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Bidet? resp. co se skrývá pod slovem Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Světlonoš? Znáte a víte kdo je Paleontolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.