Co je to?
Definice výrazu Krásná literatura. Co znamená odborný pojem Krásná literatura z kategorie Literatura?

Co to je Krásná literatura? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Krásná literatura

Krásná literatura je souhrnné pojmenování beletrie a poezie. Její podstatou jsou pojmy, které bývají abstraktní i smyšlené, čímž se krásná literatura liší od populárně naučné a odborné literatury.
Beletrie zahrnuje i skutečná témata.
Krásná literatura se vyznačuje fikcí příběhu, tvorbou toho, o čem se píše, a samotným příběhem. Skládá se z mnoha žánrů a směrů a bezpočtu různých námětů.


Co je to Krásná literatura? Význam slova, termín, Definice výrazu Krásná literatura. Co znamená odborný pojem Krásná literatura z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Krásná literatura patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: terminologie, popis, význam, význam pojmu, co to je, termín, wiki, definice, odborné názvosloví, informace, názvosloví, heslo, co znamená, odborný výraz, Literatura, pojem, význam slova, přesný význam


Pojem Krásná literatura je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Krásná literatura? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Krásná literatura je souborné označení pro beletrii a poezii. Na rozdíl od odborné a populárně-naučné literatury se zabývá abstraktními, někdy i smyšlenými pojmy. Samotná beletrie obsahuje řadu žánrů a směrů, ve kterých lze vedle smyšlených abstraktních témat najít i témata reálná.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Krásná literatura ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Krásná literatura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Krásná literatura ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krásná literatura ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Krásná literatura ve Wikislovníku

Hledat termín Krásná literatura ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Krásná literatura například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Krásná literatura? resp. jaký je význam pojmu Krásná literatura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krásná literatura, odpověď na dotaz co je to Krásná literatura?. Víte např. kdo to je Rejžek? Znáte a víte kdo je Jaroslav Faltýnek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.