Co je to?
Výraz, termín, definice slova MWh. Co znamená odborný pojem MWh z kategorie Zkratky?

Co je to MWh? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova MWh?

MWh je zkratka pro megawatthodinu, jednotku, která se nejčastěji využívá u spotřeby elektrické energie. 1 MWh je milion watthodin a tisíc kilowatthodin. Watthodina je jednotka energie, která vyjadřuje množství energie spotřebované při jednohodinovém nepřetržitém provozu určitého elektrického zařízení.
Do MWh se převádí i spotřeba plynu, která se jinak měří v metrech krychlových.


Co je to MWh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MWh. Co znamená odborný pojem MWh z kategorie Zkratky?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova MWh? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem MWh je v kategorii zkratky

Klíčová slova: definice pojmu, zkratky, co je to MWh?, přesný výraz, význam pojmu, terminologie, názvosloví, odborný výraz, popis, odborné názvosloví, význam, definice, heslo, termín, formulace, terminus technicus, wiki, informace


Pojem MWh je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo MWh ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo MWh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz MWh ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MWh ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo MWh ve Wikislovníku

Hledat výraz MWh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MWh například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova MWh? resp. co je to MWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MWh, odpověď na dotaz co je to MWh?. Víte např. kdo to je Hannah Arendtová? Znáte a víte kdo je Pavel Nový? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.