Co je to?
Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Co je to MWh? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu MWh

MWh je zkratka pro megawatthodinu, jednotku, která se nejčastěji využívá u spotřeby elektrické energie. 1 MWh je milion watthodin a tisíc kilowatthodin. Watthodina je jednotka energie, která vyjadřuje množství energie spotřebované při jednohodinovém nepřetržitém provozu určitého elektrického zařízení.
Do MWh se převádí i spotřeba plynu, která se jinak měří v metrech krychlových.


Co je to MWh? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to MWh? s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo MWh je v sekci Zkratky

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, heslo, co to je, synonymum, lexikon, formulace, definice, vysvětlení, termín, slovník, popis, Zkratky, názvosloví, význam slova, definice pojmu, terminologie, odborné názvosloví


Pojem MWh je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem MWh na Youtube

Najít výraz MWh ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz MWh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo MWh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo MWh ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo MWh ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo MWh například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je MWh? resp. co vlastně znamená slovo MWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MWh, odpověď na dotaz co je to MWh?. Víte např. kdo to je Nemesis? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.