Co je to?
Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Co je to MWh? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu MWh

MWh je zkratka pro megawatthodinu, jednotku, která se nejčastěji využívá u spotřeby elektrické energie. 1 MWh je milion watthodin a tisíc kilowatthodin. Watthodina je jednotka energie, která vyjadřuje množství energie spotřebované při jednohodinovém nepřetržitém provozu určitého elektrického zařízení.
Do MWh se převádí i spotřeba plynu, která se jinak měří v metrech krychlových.


Co je to MWh? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu MWh sdílejte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz MWh je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: odborný výraz, informace, co je to MWh?, význam pojmu, Zkratky, definice, pojem, heslo, termín, význam slova, Zkratky, co znamená, synonymum, popis, význam, MWh, terminus technicus, co to je


Pojem MWh je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo MWh ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz MWh ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MWh ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo MWh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem MWh na Youtube

Hledat heslo MWh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MWh například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo MWh? resp. co se vlastně skrývá pod slovem MWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MWh, odpověď na dotaz co je to MWh?. Víte např. kdo to je Antonín Novotný? Znáte a víte kdo je Lena Headey? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.