Co je to?
Definice výrazu MWh. Co znamená odborný pojem MWh z kategorie Zkratky?

Co je MWh?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu MWh

MWh je zkratka pro megawatthodinu, jednotku, která se nejčastěji využívá u spotřeby elektrické energie. 1 MWh je milion watthodin a tisíc kilowatthodin. Watthodina je jednotka energie, která vyjadřuje množství energie spotřebované při jednohodinovém nepřetržitém provozu určitého elektrického zařízení.
Do MWh se převádí i spotřeba plynu, která se jinak měří v metrech krychlových.


Co je to MWh? Význam slova, termín, Definice výrazu MWh. Co znamená odborný pojem MWh z kategorie Zkratky?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to MWh? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo MWh je v sekci zkratky

Klíčová slova: MWh, vysvětlení, zkratky, odborný výraz, termín, formulace, odborné názvosloví, význam, přesný význam, synonymum, lexikon, terminologie, zkratky, názvosloví, definice pojmu, slovník, slovo, co znamená


Pojem MWh je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi MWh ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem MWh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz MWh na Google obrázcích

Najít termín MWh ve vyhledávači Yandex

Najít výraz MWh ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem MWh na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo MWh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova MWh? resp. co se skrývá pod slovem MWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MWh, odpověď na dotaz co je to MWh?. Víte např. kdo to je Václav Sloup? Znáte a víte kdo je Miloň Čepelka? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín MWh hledat i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.