Co je to?
Výraz, termín, definice slova MWh. Co znamená odborný pojem MWh z kategorie Zkratky?

Co je to MWh? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu MWh

MWh je zkratka pro megawatthodinu, jednotku, která se nejčastěji využívá u spotřeby elektrické energie. 1 MWh je milion watthodin a tisíc kilowatthodin. Watthodina je jednotka energie, která vyjadřuje množství energie spotřebované při jednohodinovém nepřetržitém provozu určitého elektrického zařízení.
Do MWh se převádí i spotřeba plynu, která se jinak měří v metrech krychlových.


Co je to MWh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MWh. Co znamená odborný pojem MWh z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín MWh? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem MWh se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, termín, informace, wiki, lexikon, definice, odborné názvosloví, synonymum, význam slova, slovo, co je to MWh?, co znamená, názvosloví, heslo, zkratky, MWh, význam pojmu, slovník


Pojem MWh je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem MWh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem MWh na Youtube

Hledat termín MWh ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MWh ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MWh ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo MWh na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MWh například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to MWh? resp. co přesně označuje termín MWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MWh, odpověď na dotaz co je to MWh?. Víte např. kdo to je Petr Rajchert? Znáte a víte kdo je Karel Höger? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín MWh hledat i v jiných kategoriích (než zkratky) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.