Co je to?
Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Co je to Manifest? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Manifest?

Manifest je projev písemného nebo ústního charakteru, je veřejný a slavnostní. Vyjadřuje se jím nějaké programové prohlášení.
K nejznámějším manifestům patří Manifest Komunistické strany autorů Karla Marxe a Bedřicha Engelse, ve kterém byl představen program Svazu komunistů. V kulturní oblasti je známý například Manifest české moderny, který formuloval názory a požadavky mladých umělců.


Co je to Manifest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Manifest? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Manifest je v sekci Politika

Klíčová slova: lexikon, Politika, wiki, význam slova, odborné názvosloví, přesný význam, Manifest, terminologie, synonymum, Politika, termín, odborný výraz, vysvětlení, popis, význam, formulace, co to je, pojem


Pojem Manifest je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Manifest? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Manifest (z lat. manifestus = zjevný) je veřejné slavnostní nebo programové prohlášení, významný ústní nebo písemný projev.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Manifest na Google.cz

Najít termín Manifest ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Manifest ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Manifest ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Manifest ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Manifest ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Manifest například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Manifest? resp. jaký je přesný význam slova Manifest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manifest, odpověď na dotaz co je to Manifest?. Víte např. kdo to je Pavel Nedvěd? Znáte a víte kdo je Webdesigner? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.