Co je to?
Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Co je to Manifest? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Manifest

Manifest je projev písemného nebo ústního charakteru, je veřejný a slavnostní. Vyjadřuje se jím nějaké programové prohlášení.
K nejznámějším manifestům patří Manifest Komunistické strany autorů Karla Marxe a Bedřicha Engelse, ve kterém byl představen program Svazu komunistů. V kulturní oblasti je známý například Manifest české moderny, který formuloval názory a požadavky mladých umělců.


Co je to Manifest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Manifest se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, popis, slovo, význam pojmu, definice, synonymum, co znamená, heslo, význam slova, co to je, lexikon, formulace, terminus technicus, přesný význam, informace, wiki, odborné názvosloví


Pojem Manifest je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Manifest? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Manifest (z lat. manifestus = zjevný) je veřejné slavnostní nebo programové prohlášení, významný ústní nebo písemný projev.

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem Manifest na Google.cz

Hledat výraz Manifest ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Manifest ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Manifest na Youtube

Najít slovo Manifest ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Manifest ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Manifest například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Manifest? resp. co přesně znamená slovo Manifest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manifest, odpověď na dotaz co je to Manifest?. Víte např. kdo to je Matěj Stropnický? Znáte a víte kdo je Polír? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.