Co je to?
Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Co je to Manifest? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Manifest?

Manifest je projev písemného nebo ústního charakteru, je veřejný a slavnostní. Vyjadřuje se jím nějaké programové prohlášení.
K nejznámějším manifestům patří Manifest Komunistické strany autorů Karla Marxe a Bedřicha Engelse, ve kterém byl představen program Svazu komunistů. V kulturní oblasti je známý například Manifest české moderny, který formuloval názory a požadavky mladých umělců.


Co je to Manifest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Manifest s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Manifest se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: význam pojmu, význam, wiki, odborné názvosloví, definice, synonymum, definice pojmu, odborný výraz, vysvětlení, Manifest, informace, slovo, názvosloví, co je to Manifest?, co to je, popis, formulace, lexikon


Pojem Manifest je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Manifest? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Manifest (z lat. manifestus = zjevný) je veřejné slavnostní nebo programové prohlášení, významný ústní nebo písemný projev.

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Manifest ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Manifest na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Manifest ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Manifest ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Manifest ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Manifest ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Manifest například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Manifest? resp. co se přesně ukrývá za slovem Manifest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manifest, odpověď na dotaz co je to Manifest?. Víte např. kdo to je Finanční arbitr? Znáte a víte kdo je Fyzická osoba? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Manifest i v jiných kategoriích (než Politika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.