Co je to?
Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Co je to Manifest? Význam slova

Co znamená termín Manifest? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Manifest je projev písemného nebo ústního charakteru, je veřejný a slavnostní. Vyjadřuje se jím nějaké programové prohlášení.
K nejznámějším manifestům patří Manifest Komunistické strany autorů Karla Marxe a Bedřicha Engelse, ve kterém byl představen program Svazu komunistů. V kulturní oblasti je známý například Manifest české moderny, který formuloval názory a požadavky mladých umělců.


Co je to Manifest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Manifest se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, vysvětlení, přesný výraz, co je to Manifest?, termín, popis, pojem, Manifest, Politika, definice pojmu, slovo, informace, slovník, Politika, co znamená, co to je, terminus technicus


Pojem Manifest je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Manifest? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Manifest (z lat. manifestus = zjevný) je veřejné slavnostní nebo programové prohlášení, významný ústní nebo písemný projev.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Manifest ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Manifest ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Manifest ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Manifest ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Manifest ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Manifest na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Manifest například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Manifest? resp. co znamená výraz Manifest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manifest, odpověď na dotaz co je to Manifest?. Víte např. kdo to je Josef Lada? Znáte a víte kdo je Fyzická osoba? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Manifest hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.