Co je to?
Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Co je to Manifest? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Manifest

Manifest je projev písemného nebo ústního charakteru, je veřejný a slavnostní. Vyjadřuje se jím nějaké programové prohlášení.
K nejznámějším manifestům patří Manifest Komunistické strany autorů Karla Marxe a Bedřicha Engelse, ve kterém byl představen program Svazu komunistů. V kulturní oblasti je známý například Manifest české moderny, který formuloval názory a požadavky mladých umělců.


Co je to Manifest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Manifest. Co znamená odborný pojem Manifest z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Manifest? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Manifest je v sekci Politika

Klíčová slova: co to je, Politika, synonymum, pojem, význam pojmu, co znamená, význam slova, definice, terminus technicus, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, terminologie, wiki, odborné názvosloví, informace, přesný význam, definice pojmu


Pojem Manifest je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Manifest lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Manifest ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Manifest ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Manifest ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Manifest na Youtube

Hledat heslo Manifest ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Manifest ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Manifest například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Manifest? resp. co vlastně znamená slovo Manifest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manifest, odpověď na dotaz co je to Manifest?. Víte např. kdo to je Magor? Znáte a víte kdo je Polír? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.