Co je to?
Definice výrazu Scopex. Co znamená odborný pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Co to je Scopex? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Scopex?

Scopex je esence používaná jako příchuť do rybářských nástrah - boilies. Jejím základem je sladká krémová smetanová vůně (mléčné proteiny) doplněná jemným náznakem nakvašeného ovoce (např. ptačí zob. Využívá se ve více boilies směsích, protože je pro ryby velice atraktivní a dokáže je velmi rychle přilákat do požadovaného místa. Scopex patří ke klasickým prověřeným příchutím a jeho využití je široké - může být použit i jako spouštěč krmení.


Co je to Scopex? Význam slova, termín, Definice výrazu Scopex. Co znamená odborný pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Scopex sdílejte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Scopex je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, wiki, pojem, formulace, termín, definice pojmu, co to je, heslo, slovo, vysvětlení, popis, co je to Scopex?, přesný význam, lexikon, informace, význam pojmu, terminologie, terminus technicus


Pojem Scopex je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scopex ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Scopex ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Scopex ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Scopex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Scopex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Scopex na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Scopex například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Scopex? resp. jaká je definice slova Scopex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scopex, odpověď na dotaz co je to Scopex?. Víte např. kdo to je Štěpán Kotrba? Znáte a víte kdo je Marek Benda? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.