Co je to?
Definice odborného termínu, slova Scopex. Co znamená pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Co je Scopex?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Scopex

Scopex je esence používaná jako příchuť do rybářských nástrah - boilies. Jejím základem je sladká krémová smetanová vůně (mléčné proteiny) doplněná jemným náznakem nakvašeného ovoce (např. ptačí zob. Využívá se ve více boilies směsích, protože je pro ryby velice atraktivní a dokáže je velmi rychle přilákat do požadovaného místa. Scopex patří ke klasickým prověřeným příchutím a jeho využití je široké - může být použit i jako spouštěč krmení.


Co je to Scopex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Scopex. Co znamená pojem Scopex z kategorie Jídlo?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Scopex sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Scopex patří do sekce jídlo

Klíčová slova: pojem, wiki, definice pojmu, význam pojmu, informace, vysvětlení, význam, odborné názvosloví, přesný význam, co znamená, heslo, synonymum, jídlo, definice, termín, význam slova, názvosloví, terminus technicus


Pojem Scopex je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Scopex ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Scopex ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Scopex ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Scopex ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Scopex ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Scopex na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Scopex například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Scopex? resp. jaká je definice slova Scopex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scopex, odpověď na dotaz co je to Scopex?. Víte např. kdo to je Barvič? Znáte a víte kdo je Larry Flynt? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Scopex hledat i v jiných kategoriích (než jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.