Co je to?
Definice výrazu, termínu Ruský twist. Co znamená odborný pojem Ruský twist z kategorie Sport?

Co je Ruský twist? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ruský twist?

Ruský twist je cvičení zaměřené na břišní svaly. Cvičí se se závažím. Základní polohou je sed na zemi, ve vzpřímené poloze a s nohama v lehkém ohybu. Závaží se uchopí do obou rukou, a točí se doleva pak oprava horní částí těla.
Podmínkou účinnosti je správné provedení a pozice – stále rovná záda po celou dobu cvičení a také setrvání po dobu dvou vteřin v každé z krajních pozic.


Co je to Ruský twist? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ruský twist. Co znamená odborný pojem Ruský twist z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Ruský twist je v kategorii sport

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, co to je, Ruský twist, pojem, slovník, odborné názvosloví, heslo, přesný význam, terminologie, definice pojmu, lexikon, definice, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, slovo, informace


Pojem Ruský twist je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ruský twist? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ruský twist je cvikem pro břišní svaly. Sedí se vzpřímeně na zemi s lehce ohnutýma nohama, uchopí se závaží oběma rukama a horní částí trupu se otočí doleva a poté doprava, nutné mít v průběhu cviku vždy rovná záda a v každé krajní pozici je nutné pobýt 2 vteřiny.

Zkuste zjistit více informací o slovu Ruský twist v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ruský twist ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Ruský twist na Youtube

Najít pojem Ruský twist ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Ruský twist ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Ruský twist ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Ruský twist na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ruský twist například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ruský twist? resp. jaký je význam pojmu Ruský twist? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ruský twist, odpověď na dotaz co je to Ruský twist?. Víte např. kdo to je Jásir Arafat? Znáte a víte kdo je Antonie Hegerlíková? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.