Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ruský twist. Co znamená odborný pojem Ruský twist z kategorie Sport?

Co je to Ruský twist? Význam slova

Co znamená termín Ruský twist? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ruský twist je cvičení zaměřené na břišní svaly. Cvičí se se závažím. Základní polohou je sed na zemi, ve vzpřímené poloze a s nohama v lehkém ohybu. Závaží se uchopí do obou rukou, a točí se doleva pak oprava horní částí těla.
Podmínkou účinnosti je správné provedení a pozice – stále rovná záda po celou dobu cvičení a také setrvání po dobu dvou vteřin v každé z krajních pozic.


Co je to Ruský twist? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ruský twist. Co znamená odborný pojem Ruský twist z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Ruský twist) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Ruský twist patří do kategorie sport

Klíčová slova: popis, definice pojmu, synonymum, lexikon, slovník, odborný výraz, co to je, informace, význam slova, formulace, definice, přesný výraz, význam pojmu, termín, pojem, odborné názvosloví, co je to Ruský twist?, co znamená


Pojem Ruský twist je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Ruský twist?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Ruský twist je cvikem pro břišní svaly. Sedí se vzpřímeně na zemi s lehce ohnutýma nohama, uchopí se závaží oběma rukama a horní částí trupu se otočí doleva a poté doprava, nutné mít v průběhu cviku vždy rovná záda a v každé krajní pozici je nutné pobýt 2 vteřiny.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Ruský twist ve Wikizdrojích

Najít termín Ruský twist ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ruský twist na Google.cz

Najít heslo Ruský twist ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Ruský twist ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Ruský twist ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ruský twist například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu Ruský twist? resp. co znamená Ruský twist? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ruský twist, odpověď na dotaz co je to Ruský twist?. Víte např. kdo to je Jaromír Hanzlík? Znáte a víte kdo je Přemysl Otakar II? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.