Co je to?
Definice odborného termínu, slova Skialpining. Co znamená pojem Skialpining z kategorie Sport?

Co je to Skialpining? Význam slova

Co znamená termín Skialpining? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Skialpining je nový druh zimního sportu. Je k němu potřeba speciální vybavení – sjezdové lyže vhodné pro volný terén, stoupací pásy, boty pro sjezd i chůzi a teleskopické turistické hole. Takto vybaven vystoupá skialpinista na vrchol a z něj pak sjede zpět do údolí.
Oblíbený je hlavně v Alpách, ale lze ho provozovat i v našich podmínkách. Má více variant – od turistické až po extrémní. Běžně zdatný lyžař jednodušší varianty skialpiningu bez problémů zvládne.


Co je to Skialpining? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Skialpining. Co znamená pojem Skialpining z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Skialpining) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Skialpining patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, význam, definice, definice pojmu, význam slova, přesný výraz, přesný význam, pojem, informace, slovo, názvosloví, co je to Skialpining?, Skialpining, slovník, odborný výraz, formulace, synonymum


Pojem Skialpining je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Skialpining ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Skialpining ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skialpining ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Skialpining na Youtube

Zkusit najít heslo Skialpining ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Skialpining ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Skialpining například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Skialpining? resp. jaká je definice termínu Skialpining? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skialpining, odpověď na dotaz co je to Skialpining?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Stomatolog? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.