Co je to?
Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Co to je Voál? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Voál

Voál je lehká tkanina se strukturou mřížky. Bývá průsvnitná a je to materiál, který se nejvíce používá na výrobu záclon a lehkých závěsů, případně jiných dekoračních tkanin. Jako surovina pro jeho výrobu může posloužit buď přírodní materiál (bavlna, hedvábí) nebo syntetický (polyester). Voál bývá někdy zaměňován se šifonem, který je ale jemnější. Voál je pevnější.


Co je to Voál? Význam slova, termín, Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Voál patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: wiki, význam, definice pojmu, informace, Voál, Materiály, co je to Voál?, pojem, co znamená, lexikon, vysvětlení, synonymum, definice, přesný výraz, terminologie, přesný význam, názvosloví, význam slova


Pojem Voál je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Voál ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Voál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Voál ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Voál na Youtube

Hledat slovo Voál ve vyhledávači Yandex

Najít termín Voál na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Voál například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Voál? resp. co se přesně ukrývá za slovem Voál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voál, odpověď na dotaz co je to Voál?. Víte např. kdo to je Andělíčkářka? Znáte a víte kdo je Narcis? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?