Co je to?
Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Co to je Voál? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Voál

Voál je lehká tkanina se strukturou mřížky. Bývá průsvnitná a je to materiál, který se nejvíce používá na výrobu záclon a lehkých závěsů, případně jiných dekoračních tkanin. Jako surovina pro jeho výrobu může posloužit buď přírodní materiál (bavlna, hedvábí) nebo syntetický (polyester). Voál bývá někdy zaměňován se šifonem, který je ale jemnější. Voál je pevnější.


Co je to Voál? Význam slova, termín, Definice výrazu Voál. Co znamená odborný pojem Voál z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Voál sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Voál patří do sekce Materiály

Klíčová slova: terminologie, význam, význam slova, vysvětlení, synonymum, definice, přesný význam, terminus technicus, lexikon, Materiály, názvosloví, co znamená, Materiály, odborné názvosloví, slovník, pojem, co to je, heslo


Pojem Voál je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Voál doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Voál na Youtube

Hledat heslo Voál ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Voál ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Voál ve Wikipedii

Najít slovo Voál na Google.cz

Vyhledat heslo Voál ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Voál například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Voál? resp. co se přesně ukrývá za slovem Voál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voál, odpověď na dotaz co je to Voál?. Víte např. kdo to je Ennio Morricone? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?