Co je to?
Odborný výraz, definice slova Beton. Co znamená pojem Beton z kategorie Nápoje?

Co je to Beton? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Beton?

Beton čili becherovka s tonikem je nápoj, který se připravuje smícháním toniku a Becherovky. Doplňuje se citronovou šťávou, ledovou drtí a plátky citronu. Beton je mezi becherovkovými nápoji klasikou, možné jsou i další varianty s džusem z grepu a dalšími nealkoholickými nápoji.
Jedná se o první český koktejl z roku 1967, kdy se beton podával na mezinárodní světové výstavě EXPO v Montrealu. Připravuje se ze 4 cl Becherovky, 1 cl citronové šťávy, 20 cl toniku, kostek ledu a sklenice se ozdobuje citronovým plátkem. Becherovka se lije do sklenice s ledem, doplňuje se tonikem a citronem. Pak se ihned servíruje.


Co je to Beton? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Beton. Co znamená pojem Beton z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Beton? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Beton patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, Nápoje, co to je, Beton, význam slova, co je to Beton?, termín, co znamená, wiki, význam pojmu, synonymum, lexikon, slovo, slovník, definice, informace, terminologie, formulace


Pojem Beton je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Beton v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Beton ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Beton na Google.cz

Hledat videa s názvem Beton na Youtube

Hledat termín Beton ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Beton ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Beton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Beton například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Beton? resp. jaká je definice slova Beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Beton, odpověď na dotaz co je to Beton?. Víte např. kdo to je Narcis? Znáte a víte kdo je Tlustoprd? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.