Co je to?
Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Co je to 4EVER? Význam slova

Co znamená termín 4EVER? Vysvětlení pojmu, definice hesla

4EVER je chatovací zkratka. Vznikla ze slov For Ever, tedy navždy. Tuto zkratku jako název využívá také český výrobce kol. Firma s tradicí delší než dvě desetiletí byla založena nadšenými cyklisty, které neuspokojovala dovážená kola asijské výroby. Vynikají nejen použitím nejnovějších technologií, ale i uplatněním vlastních nápadů a zkušeností.
Firma 4EVER s více než padesáti zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu vyráběných kol. Spolupracuje s cyklistickými týmy jako Cyklo Bulis a týmem 4EVER Racing z Nového Zélandu. Je také úspěšným vystavovatelem na každoročním cyklistickém veletrhu Test Expo Vysočina a For Bikes.


Co je to 4EVER? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín 4EVER se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: synonymum, význam slova, co to je, co je to 4EVER?, odborné názvosloví, heslo, Zkratky, přesný výraz, přesný význam, odborný výraz, pojem, wiki, lexikon, vysvětlení, 4EVER, formulace, terminus technicus, význam pojmu


Pojem 4EVER je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 4EVER ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz 4EVER ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín 4EVER ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo 4EVER na Google.cz

Hledat heslo 4EVER ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín 4EVER ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo 4EVER například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova 4EVER? resp. co je to 4EVER? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4EVER, odpověď na dotaz co je to 4EVER?. Víte např. kdo to je Éterická bytost? Znáte a víte kdo je Charlize Theron? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.