Co je to?
Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Co je to 4EVER? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova 4EVER

4EVER je chatovací zkratka. Vznikla ze slov For Ever, tedy navždy. Tuto zkratku jako název využívá také český výrobce kol. Firma s tradicí delší než dvě desetiletí byla založena nadšenými cyklisty, které neuspokojovala dovážená kola asijské výroby. Vynikají nejen použitím nejnovějších technologií, ale i uplatněním vlastních nápadů a zkušeností.
Firma 4EVER s více než padesáti zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu vyráběných kol. Spolupracuje s cyklistickými týmy jako Cyklo Bulis a týmem 4EVER Racing z Nového Zélandu. Je také úspěšným vystavovatelem na každoročním cyklistickém veletrhu Test Expo Vysočina a For Bikes.


Co je to 4EVER? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova 4EVER sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín 4EVER patří do sekce zkratky

Klíčová slova: slovo, význam, 4EVER, wiki, popis, přesný význam, význam pojmu, pojem, názvosloví, definice, zkratky, co to je, odborné názvosloví, terminus technicus, vysvětlení, zkratky, co je to 4EVER?, synonymum


Pojem 4EVER je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz 4EVER ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 4EVER ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín 4EVER ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín 4EVER ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz 4EVER na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 4EVER ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo 4EVER například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste zjistili co znamená 4EVER? resp. co znamená 4EVER? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4EVER, odpověď na dotaz co je to 4EVER?. Víte např. kdo to je Britney Spears? Znáte a víte kdo je Emma Smetana? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu 4EVER i v jiných kategoriích (než zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.