Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 4EVER. Co znamená pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Co to je 4EVER? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu 4EVER

4EVER je chatovací zkratka. Vznikla ze slov For Ever, tedy navždy. Tuto zkratku jako název využívá také český výrobce kol. Firma s tradicí delší než dvě desetiletí byla založena nadšenými cyklisty, které neuspokojovala dovážená kola asijské výroby. Vynikají nejen použitím nejnovějších technologií, ale i uplatněním vlastních nápadů a zkušeností.
Firma 4EVER s více než padesáti zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu vyráběných kol. Spolupracuje s cyklistickými týmy jako Cyklo Bulis a týmem 4EVER Racing z Nového Zélandu. Je také úspěšným vystavovatelem na každoročním cyklistickém veletrhu Test Expo Vysočina a For Bikes.


Co je to 4EVER? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 4EVER. Co znamená pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín 4EVER je v kategorii zkratky

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, terminus technicus, definice pojmu, 4EVER, slovo, zkratky, terminologie, odborné názvosloví, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, formulace, zkratky, lexikon, termín, slovník, synonymum


Pojem 4EVER je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu 4EVER v následujících zdrojích

Vyhledat termín 4EVER ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem 4EVER na Google.cz

Hledat videa s názvem 4EVER na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 4EVER ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo 4EVER ve Wikipedii

Hledat heslo 4EVER ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo 4EVER například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená 4EVER? resp. jaký je význam pojmu 4EVER? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4EVER, odpověď na dotaz co je to 4EVER?. Víte např. kdo to je Jasmina Alagič? Znáte a víte kdo je Biletářka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo 4EVER i v jiné sekci než v zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.