Co je to?
Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Co je to 4EVER? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla 4EVER?

4EVER je chatovací zkratka. Vznikla ze slov For Ever, tedy navždy. Tuto zkratku jako název využívá také český výrobce kol. Firma s tradicí delší než dvě desetiletí byla založena nadšenými cyklisty, které neuspokojovala dovážená kola asijské výroby. Vynikají nejen použitím nejnovějších technologií, ale i uplatněním vlastních nápadů a zkušeností.
Firma 4EVER s více než padesáti zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu vyráběných kol. Spolupracuje s cyklistickými týmy jako Cyklo Bulis a týmem 4EVER Racing z Nového Zélandu. Je také úspěšným vystavovatelem na každoročním cyklistickém veletrhu Test Expo Vysočina a For Bikes.


Co je to 4EVER? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz 4EVER patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: co to je, definice pojmu, definice, wiki, přesný význam, odborné názvosloví, význam slova, synonymum, slovník, co znamená, Zkratky, lexikon, význam, 4EVER, odborný výraz, informace, terminus technicus, vysvětlení


Pojem 4EVER je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo 4EVER ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem 4EVER ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 4EVER ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín 4EVER ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín 4EVER ve Wikipedii

Hledat videa s názvem 4EVER na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo 4EVER například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo 4EVER? resp. co přesně označuje termín 4EVER? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4EVER, odpověď na dotaz co je to 4EVER?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Lou Fanánek Hagen? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.