Co je to?
Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Co je to 4EVER? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu 4EVER?

4EVER je chatovací zkratka. Vznikla ze slov For Ever, tedy navždy. Tuto zkratku jako název využívá také český výrobce kol. Firma s tradicí delší než dvě desetiletí byla založena nadšenými cyklisty, které neuspokojovala dovážená kola asijské výroby. Vynikají nejen použitím nejnovějších technologií, ale i uplatněním vlastních nápadů a zkušeností.
Firma 4EVER s více než padesáti zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu vyráběných kol. Spolupracuje s cyklistickými týmy jako Cyklo Bulis a týmem 4EVER Racing z Nového Zélandu. Je také úspěšným vystavovatelem na každoročním cyklistickém veletrhu Test Expo Vysočina a For Bikes.


Co je to 4EVER? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu 4EVER? Pak se o ní podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín 4EVER patří do sekce zkratky

Klíčová slova: heslo, názvosloví, odborné názvosloví, význam slova, přesný výraz, wiki, co to je, formulace, lexikon, co znamená, co je to 4EVER?, 4EVER, význam pojmu, termín, význam, terminus technicus, odborný výraz, vysvětlení


Pojem 4EVER je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu 4EVER zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 4EVER ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo 4EVER na Google.cz

Zkusit najít pojem 4EVER ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 4EVER ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem 4EVER ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz 4EVER ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo 4EVER například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova 4EVER? resp. jaká je definice slova 4EVER? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4EVER, odpověď na dotaz co je to 4EVER?. Víte např. kdo to je Tereza Kostková? Znáte a víte kdo je Exot? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.