Co je to?
Definice odborného termínu, slova 4EVER. Co znamená pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Co je 4EVER?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu 4EVER?

4EVER je chatovací zkratka. Vznikla ze slov For Ever, tedy navždy. Tuto zkratku jako název využívá také český výrobce kol. Firma s tradicí delší než dvě desetiletí byla založena nadšenými cyklisty, které neuspokojovala dovážená kola asijské výroby. Vynikají nejen použitím nejnovějších technologií, ale i uplatněním vlastních nápadů a zkušeností.
Firma 4EVER s více než padesáti zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu vyráběných kol. Spolupracuje s cyklistickými týmy jako Cyklo Bulis a týmem 4EVER Racing z Nového Zélandu. Je také úspěšným vystavovatelem na každoročním cyklistickém veletrhu Test Expo Vysočina a For Bikes.


Co je to 4EVER? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova 4EVER. Co znamená pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu 4EVER? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo 4EVER patří do sekce zkratky

Klíčová slova: zkratky, co to je, vysvětlení, co znamená, informace, přesný výraz, heslo, popis, odborný výraz, synonymum, wiki, terminus technicus, slovo, zkratky, lexikon, formulace, pojem, přesný význam


Pojem 4EVER je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín 4EVER ve Wikipedii

Zkusit najít heslo 4EVER ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo 4EVER ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo 4EVER ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín 4EVER na Google obrázcích

Vyhledat heslo 4EVER ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 4EVER například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní již víte jaký je přesný význam slova 4EVER? resp. jaká je definice termínu 4EVER? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4EVER, odpověď na dotaz co je to 4EVER?. Víte např. kdo to je Basil Poledouris? Znáte a víte kdo je Zdeněk Štěpánek? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu 4EVER i v jiné kategorii než je sekce zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.