Co je to?
Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Co je to 4EVER? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu 4EVER?

4EVER je chatovací zkratka. Vznikla ze slov For Ever, tedy navždy. Tuto zkratku jako název využívá také český výrobce kol. Firma s tradicí delší než dvě desetiletí byla založena nadšenými cyklisty, které neuspokojovala dovážená kola asijské výroby. Vynikají nejen použitím nejnovějších technologií, ale i uplatněním vlastních nápadů a zkušeností.
Firma 4EVER s více než padesáti zaměstnanci zaručuje vysokou kvalitu vyráběných kol. Spolupracuje s cyklistickými týmy jako Cyklo Bulis a týmem 4EVER Racing z Nového Zélandu. Je také úspěšným vystavovatelem na každoročním cyklistickém veletrhu Test Expo Vysočina a For Bikes.


Co je to 4EVER? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 4EVER. Co znamená odborný pojem 4EVER z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín 4EVER? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín 4EVER se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, slovník, přesný význam, význam pojmu, definice pojmu, formulace, pojem, odborné názvosloví, názvosloví, co je to 4EVER?, terminologie, definice, přesný výraz, termín, co to je, popis, slovo, význam slova


Pojem 4EVER je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín 4EVER ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 4EVER ve Wikimedia Commons

Hledat heslo 4EVER ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo 4EVER ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo 4EVER ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem 4EVER ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 4EVER například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova 4EVER? resp. co to je 4EVER? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 4EVER, odpověď na dotaz co je to 4EVER?. Víte např. kdo to je Pizizubka? Znáte a víte kdo je Lou Fanánek Hagen? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.