Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Co je to Bulgur? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bulgur?

Předvařená a nalámaná pšenice se nazývá bulgur. Většinou se používá k přípravě pokrmů. Obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny a vlákninu, díky čemuž je poměrně lehce stravitelný. Jídlo s bulgurem se často využívá při zdravém stravování. Příprava bulguru je navíc jednoduchá a rychlá, čímž získává na popularitě.


Co je to Bulgur? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Bulgur s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bulgur patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, terminus technicus, popis, význam, co je to Bulgur?, význam slova, definice, pojem, co znamená, odborné názvosloví, slovo, informace, termín, slovník, terminologie, lexikon, formulace


Pojem Bulgur je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Bulgur můžete dozvědět následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bulgur je označení pro předvařenou nalámanou celozrnnou pšenici, která se používá jako součást pokrmů.

Bulgurový salát

Turecký bulgurový salát. Autor: sulox32, zdroj: Pixabay
Turecký bulgurový salát. Autor: sulox32, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje o slovu Bulgur

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bulgur ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Bulgur ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Bulgur ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Bulgur ve Wikizdrojích

Hledat pojem Bulgur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bulgur ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bulgur například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Bulgur? resp. co vlastně znamená slovo Bulgur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulgur, odpověď na dotaz co je to Bulgur?. Víte např. kdo to je Bedřich Smetana? Znáte a víte kdo je Proděkan? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde