Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ScioŠkola. Co znamená pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Co to je ScioŠkola? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ScioŠkola

ScioŠkola je jednou z alternativních škol. Jejím cílem je naučit děti tomu, co budou v budoucnu potřebovat, prostřednictvím motivace a chuti poznávat. Soustředí se na schopnost zvládnout různé výzvy a umění porozumět jak sobě, tak druhým lidem. Přitom se klade důraz na respektování jedinečnosti osobnosti.
Žáci dostávají prostor k volbě, co se budou učit, kdy a také jakou metodou. Učitelé jsou průvodci, kteří dětem vytvářejí podmínky pro další rozvoj a osobnostní růst.


Co je to ScioŠkola? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ScioŠkola. Co znamená pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova ScioŠkola můžete sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo ScioŠkola je v kategorii Školství

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, odborný výraz, terminologie, informace, definice, termín, co znamená, význam pojmu, přesný výraz, Školství, vysvětlení, wiki, heslo, definice pojmu, co to je, co je to ScioŠkola?, význam slova


Pojem ScioŠkola je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ScioŠkola? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

ScioŠkoly jsou nestátní alternativní základní školy založené společností Scio a inspirované svobodným přístupem ke vzdělávání. Heslem ScioŠkoly je: "Změna je trvalý stav."

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ScioŠkola ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo ScioŠkola ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem ScioŠkola na Youtube

Vyhledat pojem ScioŠkola ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít frázi ScioŠkola na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ScioŠkola ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ScioŠkola například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova ScioŠkola? resp. jaký je význam slova ScioŠkola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ScioŠkola, odpověď na dotaz co je to ScioŠkola?. Víte např. kdo to je Robert Čásenský? Znáte a víte kdo je Marie Retková? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?