Co je to?
Definice výrazu ScioŠkola. Co znamená odborný pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Co to je ScioŠkola? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ScioŠkola?

ScioŠkola je jednou z alternativních škol. Jejím cílem je naučit děti tomu, co budou v budoucnu potřebovat, prostřednictvím motivace a chuti poznávat. Soustředí se na schopnost zvládnout různé výzvy a umění porozumět jak sobě, tak druhým lidem. Přitom se klade důraz na respektování jedinečnosti osobnosti.
Žáci dostávají prostor k volbě, co se budou učit, kdy a také jakou metodou. Učitelé jsou průvodci, kteří dětem vytvářejí podmínky pro další rozvoj a osobnostní růst.


Definice výrazu ScioŠkola. Co znamená odborný pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova ScioŠkola? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ScioŠkola je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, terminologie, wiki, termín, heslo, terminus technicus, co to je, slovo, význam slova, přesný význam, lexikon, formulace, názvosloví, definice pojmu, ScioŠkola, synonymum, vysvětlení, pojem


Pojem ScioŠkola je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu ScioŠkola?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

ScioŠkoly jsou nestátní alternativní základní školy založené společností Scio a inspirované svobodným přístupem ke vzdělávání. Heslem ScioŠkoly je: "Změna je trvalý stav."

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ScioŠkola ve Wikimedia Commons

Hledat heslo ScioŠkola ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín ScioŠkola ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo ScioŠkola na Google.cz

Hledat videa s názvem ScioŠkola na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ScioŠkola ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo ScioŠkola například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ScioŠkola? resp. jaký je přesný význam slova ScioŠkola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ScioŠkola, odpověď na dotaz co je to ScioŠkola?. Víte např. kdo to je Jan Evangelista Purkyně? Znáte a víte kdo je Puťka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?