Co je to?
Definice výrazu ScioŠkola. Co znamená odborný pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Co to je ScioŠkola? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu ScioŠkola?

ScioŠkola je jednou z alternativních škol. Jejím cílem je naučit děti tomu, co budou v budoucnu potřebovat, prostřednictvím motivace a chuti poznávat. Soustředí se na schopnost zvládnout různé výzvy a umění porozumět jak sobě, tak druhým lidem. Přitom se klade důraz na respektování jedinečnosti osobnosti.
Žáci dostávají prostor k volbě, co se budou učit, kdy a také jakou metodou. Učitelé jsou průvodci, kteří dětem vytvářejí podmínky pro další rozvoj a osobnostní růst.


Definice výrazu ScioŠkola. Co znamená odborný pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ScioŠkola patří do kategorie Školství

Klíčová slova: názvosloví, význam slova, lexikon, heslo, terminus technicus, slovo, odborný výraz, Školství, pojem, Školství, co je to ScioŠkola?, popis, vysvětlení, ScioŠkola, význam pojmu, informace, slovník, přesný význam


Pojem ScioŠkola je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu ScioŠkola?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

ScioŠkoly jsou nestátní alternativní základní školy založené společností Scio a inspirované svobodným přístupem ke vzdělávání. Heslem ScioŠkoly je: "Změna je trvalý stav."

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem ScioŠkola na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ScioŠkola ve Wikimedia Commons

Hledat slovo ScioŠkola ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo ScioŠkola ve Wikizdrojích

Hledat heslo ScioŠkola ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo ScioŠkola ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo ScioŠkola například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova ScioŠkola? resp. co přesně znamená slovo ScioŠkola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ScioŠkola, odpověď na dotaz co je to ScioŠkola?. Víte např. kdo to je Fyzická osoba? Znáte a víte kdo je Puťka? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?