Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ScioŠkola. Co znamená pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Co je ScioŠkola?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ScioŠkola?

ScioŠkola je jednou z alternativních škol. Jejím cílem je naučit děti tomu, co budou v budoucnu potřebovat, prostřednictvím motivace a chuti poznávat. Soustředí se na schopnost zvládnout různé výzvy a umění porozumět jak sobě, tak druhým lidem. Přitom se klade důraz na respektování jedinečnosti osobnosti.
Žáci dostávají prostor k volbě, co se budou učit, kdy a také jakou metodou. Učitelé jsou průvodci, kteří dětem vytvářejí podmínky pro další rozvoj a osobnostní růst.


Co je to ScioŠkola? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ScioŠkola. Co znamená pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín ScioŠkola se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: co je to ScioŠkola?, ScioŠkola, co znamená, terminologie, slovo, názvosloví, wiki, přesný výraz, termín, Školství, terminus technicus, definice, formulace, význam slova, odborný výraz, význam, lexikon, definice pojmu


Pojem ScioŠkola je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ScioŠkola? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

ScioŠkoly jsou nestátní alternativní základní školy založené společností Scio a inspirované svobodným přístupem ke vzdělávání. Heslem ScioŠkoly je: "Změna je trvalý stav."

Další informační zdroje

Najít výraz ScioŠkola ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo ScioŠkola ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít ScioŠkola ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem ScioŠkola ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo ScioŠkola na Google obrázcích

Vyhledat slovo ScioŠkola na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ScioŠkola například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená ScioŠkola? resp. jaká je definice slova ScioŠkola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ScioŠkola, odpověď na dotaz co je to ScioŠkola?. Víte např. kdo to je Kapsář? Znáte a víte kdo je Bohumil Klepl? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?