Co je to?
Výraz, termín, definice slova ScioŠkola. Co znamená odborný pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Co je to ScioŠkola? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ScioŠkola?

ScioŠkola je jednou z alternativních škol. Jejím cílem je naučit děti tomu, co budou v budoucnu potřebovat, prostřednictvím motivace a chuti poznávat. Soustředí se na schopnost zvládnout různé výzvy a umění porozumět jak sobě, tak druhým lidem. Přitom se klade důraz na respektování jedinečnosti osobnosti.
Žáci dostávají prostor k volbě, co se budou učit, kdy a také jakou metodou. Učitelé jsou průvodci, kteří dětem vytvářejí podmínky pro další rozvoj a osobnostní růst.


Co je to ScioŠkola? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ScioŠkola. Co znamená odborný pojem ScioŠkola z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text ScioŠkola s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo ScioŠkola se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: informace, význam slova, synonymum, ScioŠkola, odborné názvosloví, Školství, terminologie, co to je, popis, definice, formulace, co znamená, termín, význam pojmu, slovník, odborný výraz, pojem, definice pojmu


Pojem ScioŠkola je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu ScioŠkola?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

ScioŠkoly jsou nestátní alternativní základní školy založené společností Scio a inspirované svobodným přístupem ke vzdělávání. Heslem ScioŠkoly je: "Změna je trvalý stav."

Hledejte pojem ScioŠkola v následujících vyhledávačích

Hledat pojem ScioŠkola ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo ScioŠkola ve vyhledávači Qwant

Najít termín ScioŠkola ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem ScioŠkola na Youtube

Hledat heslo ScioŠkola ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín ScioŠkola ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo ScioŠkola například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ScioŠkola? resp. jaký je význam slova ScioŠkola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ScioŠkola, odpověď na dotaz co je to ScioŠkola?. Víte např. kdo to je Calvin Klein? Znáte a víte kdo je Marie Terezie? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?