Co je to?
Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Co je to BCAA? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu BCAA?

BCAA je označení větvených aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Jedná se především o L- Isoleucin, L-Leucin, L-Vaĺin a další. BCAA zvyšují množství svalové hmoty a ovlivňují i její složení. Urychlují regeneraci a obnovují síly, ochraňují svalovou hmotu a podílí se na spalování tuků a redukci váhy.
V doplňkové formě užívají tyto kyseliny především sportovci a lidé s vysokou fyzickou zátěží, popřípadě ti, kteří chtějí snížit váhu pomocí fyzické aktivity a snižování příjmu potravy.


Co je to BCAA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu BCAA sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín BCAA je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, synonymum, Jídlo, co znamená, popis, význam, heslo, terminologie, termín, význam pojmu, odborný výraz, přesný význam, terminus technicus, BCAA, co to je, formulace, názvosloví, wiki


Pojem BCAA je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BCAA ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín BCAA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem BCAA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem BCAA na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BCAA ve Wikimedia Commons

Najít slovo BCAA na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BCAA například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova BCAA? resp. co přesně znamená slovo BCAA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BCAA, odpověď na dotaz co je to BCAA?. Víte např. kdo to je Jidáš? Znáte a víte kdo je Energetik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu BCAA i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.