Co je to?
Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Co je to BCAA? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu BCAA?

BCAA je označení větvených aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Jedná se především o L- Isoleucin, L-Leucin, L-Vaĺin a další. BCAA zvyšují množství svalové hmoty a ovlivňují i její složení. Urychlují regeneraci a obnovují síly, ochraňují svalovou hmotu a podílí se na spalování tuků a redukci váhy.
V doplňkové formě užívají tyto kyseliny především sportovci a lidé s vysokou fyzickou zátěží, popřípadě ti, kteří chtějí snížit váhu pomocí fyzické aktivity a snižování příjmu potravy.


Co je to BCAA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to BCAA? s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz BCAA je v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam slova, Jídlo, termín, terminologie, informace, slovo, co znamená, význam pojmu, pojem, přesný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, formulace, odborný výraz, co je to BCAA?, vysvětlení, definice, lexikon


Pojem BCAA je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín BCAA ve Wikipedii

Zkusit najít slovo BCAA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem BCAA ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz BCAA ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo BCAA ve Wikislovníku

Hledat pojem BCAA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo BCAA například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu BCAA? resp. co to je BCAA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BCAA, odpověď na dotaz co je to BCAA?. Víte např. kdo to je Patrick Kane? Znáte a víte kdo je IT analytik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.