Co je to?
Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Co je BCAA? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu BCAA

BCAA je označení větvených aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Jedná se především o L- Isoleucin, L-Leucin, L-Vaĺin a další. BCAA zvyšují množství svalové hmoty a ovlivňují i její složení. Urychlují regeneraci a obnovují síly, ochraňují svalovou hmotu a podílí se na spalování tuků a redukci váhy.
V doplňkové formě užívají tyto kyseliny především sportovci a lidé s vysokou fyzickou zátěží, popřípadě ti, kteří chtějí snížit váhu pomocí fyzické aktivity a snižování příjmu potravy.


Co je to BCAA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín BCAA se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: BCAA, odborný výraz, přesný výraz, terminus technicus, co to je, jídlo, význam pojmu, terminologie, co je to BCAA?, vysvětlení, slovo, význam slova, heslo, definice pojmu, přesný význam, pojem, odborné názvosloví, formulace


Pojem BCAA je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo BCAA ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo BCAA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín BCAA ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem BCAA na Youtube

Zkusit najít termín BCAA ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BCAA ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo BCAA například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená BCAA? resp. co znamená výraz BCAA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BCAA, odpověď na dotaz co je to BCAA?. Víte např. kdo to je Učitel národů? Znáte a víte kdo je Štěpán Kotrba? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.