Co je to?
Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Co je to BCAA? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu BCAA?

BCAA je označení větvených aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Jedná se především o L- Isoleucin, L-Leucin, L-Vaĺin a další. BCAA zvyšují množství svalové hmoty a ovlivňují i její složení. Urychlují regeneraci a obnovují síly, ochraňují svalovou hmotu a podílí se na spalování tuků a redukci váhy.
V doplňkové formě užívají tyto kyseliny především sportovci a lidé s vysokou fyzickou zátěží, popřípadě ti, kteří chtějí snížit váhu pomocí fyzické aktivity a snižování příjmu potravy.


Co je to BCAA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu BCAA sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz BCAA je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: informace, popis, vysvětlení, pojem, co to je, odborný výraz, přesný výraz, Jídlo, terminologie, formulace, terminus technicus, význam, význam pojmu, co je to BCAA?, definice pojmu, slovo, přesný význam, BCAA


Pojem BCAA je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz BCAA na Google.cz

Najít výraz BCAA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo BCAA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo BCAA ve vyhledávači Yandex

Najít heslo BCAA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BCAA ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo BCAA například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu BCAA? resp. co znamená slovo BCAA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BCAA, odpověď na dotaz co je to BCAA?. Víte např. kdo to je Turista? Znáte a víte kdo je Zlatník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.