Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Co to je BCAA? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu BCAA?

BCAA je označení větvených aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Jedná se především o L- Isoleucin, L-Leucin, L-Vaĺin a další. BCAA zvyšují množství svalové hmoty a ovlivňují i její složení. Urychlují regeneraci a obnovují síly, ochraňují svalovou hmotu a podílí se na spalování tuků a redukci váhy.
V doplňkové formě užívají tyto kyseliny především sportovci a lidé s vysokou fyzickou zátěží, popřípadě ti, kteří chtějí snížit váhu pomocí fyzické aktivity a snižování příjmu potravy.


Co je to BCAA? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to BCAA? s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín BCAA je v sekci jídlo

Klíčová slova: názvosloví, pojem, význam pojmu, odborné názvosloví, přesný význam, co je to BCAA?, definice pojmu, přesný výraz, definice, slovník, význam, BCAA, terminologie, vysvětlení, heslo, termín, co znamená, jídlo


Pojem BCAA je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo BCAA ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín BCAA ve vyhledávači Yandex

Hledat termín BCAA ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BCAA ve Wikimedia Commons

Zkusit najít BCAA ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BCAA ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo BCAA například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova BCAA? resp. co znamená výraz BCAA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BCAA, odpověď na dotaz co je to BCAA?. Víte např. kdo to je Anna Netrebko? Znáte a víte kdo je Kmán? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu BCAA i v jiné kategorii než je sekce jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.