Co je to?
Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Co je to BCAA? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova BCAA?

BCAA je označení větvených aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Jedná se především o L- Isoleucin, L-Leucin, L-Vaĺin a další. BCAA zvyšují množství svalové hmoty a ovlivňují i její složení. Urychlují regeneraci a obnovují síly, ochraňují svalovou hmotu a podílí se na spalování tuků a redukci váhy.
V doplňkové formě užívají tyto kyseliny především sportovci a lidé s vysokou fyzickou zátěží, popřípadě ti, kteří chtějí snížit váhu pomocí fyzické aktivity a snižování příjmu potravy.


Co je to BCAA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BCAA. Co znamená pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova BCAA sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo BCAA patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, definice, Jídlo, terminologie, popis, BCAA, vysvětlení, termín, synonymum, význam slova, co je to BCAA?, terminus technicus, přesný výraz, co znamená, informace, lexikon, formulace, názvosloví


Pojem BCAA je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem BCAA v následujících vyhledávačích

Hledat termín BCAA ve vyhledávači Yandex

Najít pojem BCAA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín BCAA na Google.cz

Najít slovo BCAA ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín BCAA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BCAA ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo BCAA například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova BCAA? resp. co přesně označuje termín BCAA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BCAA, odpověď na dotaz co je to BCAA?. Víte např. kdo to je Mukl? Znáte a víte kdo je IT analytik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.