Co je to?
Výraz, termín, definice slova BCAA. Co znamená odborný pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Co je to BCAA? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu BCAA?

BCAA je označení větvených aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Jedná se především o L- Isoleucin, L-Leucin, L-Vaĺin a další. BCAA zvyšují množství svalové hmoty a ovlivňují i její složení. Urychlují regeneraci a obnovují síly, ochraňují svalovou hmotu a podílí se na spalování tuků a redukci váhy.
V doplňkové formě užívají tyto kyseliny především sportovci a lidé s vysokou fyzickou zátěží, popřípadě ti, kteří chtějí snížit váhu pomocí fyzické aktivity a snižování příjmu potravy.


Co je to BCAA? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BCAA. Co znamená odborný pojem BCAA z kategorie Jídlo?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu BCAA sdílejte s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem BCAA je v kategorii jídlo

Klíčová slova: definice, termín, co je to BCAA?, přesný výraz, pojem, lexikon, terminologie, odborný výraz, co znamená, vysvětlení, popis, jídlo, wiki, formulace, informace, jídlo, názvosloví, význam slova


Pojem BCAA je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem BCAA na Youtube

Vyhledat výraz BCAA ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BCAA ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BCAA ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo BCAA ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem BCAA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo BCAA například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co je to BCAA? resp. co znamená výraz BCAA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BCAA, odpověď na dotaz co je to BCAA?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Miroslav Pelta? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín BCAA hledat i v jiných kategoriích (než jídlo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.