Co je to?
Výraz, termín, definice slova Římský kmín. Co znamená odborný pojem Římský kmín z kategorie Rostliny?

Co je to Římský kmín? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Římský kmín

Římský kmín je název oblíbeného koření, Jedná se o semena rostliny šabreje kmínovitého. Oproti běžnému kmínu je římský kmín větší a odlišuje se i barvou – je zelenohnědá. Oba druhy kmínu nelze zaměňovat, voní jinak a šabrej je nahořklý.
Využití nachází v indické, indonéské a středomořské kuchyni, na Balkáně a v zemích bývalého Sovětského svazu. Je totiž i součástí kari koření. Užívá se i k ochucení různých likérů.


Co je to Římský kmín? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Římský kmín. Co znamená odborný pojem Římský kmín z kategorie Rostliny?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Římský kmín? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Římský kmín se nachází v kategorii rostliny

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam pojmu, heslo, lexikon, co je to Římský kmín?, vysvětlení, definice pojmu, slovo, význam, co znamená, popis, názvosloví, přesný výraz, terminus technicus, význam slova, terminologie, termín, synonymum


Pojem Římský kmín je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co označuje termín Římský kmín? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kumín neboli římský kmín jsou semena šabreje kmínovitého Cuminum cyminum. Semínka jsou podobná kmínu, ale jsou větší a zelenohnědá. Především však mají jinou vůni a hořkou chuť, takže se navzájem tato koření nedají nahradit.

Další zdroje informací

Hledat slovo Římský kmín ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Římský kmín ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Římský kmín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Římský kmín na Google.cz

Najít slovo Římský kmín ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Římský kmín ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský kmín například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Římský kmín? resp. jaký je přesný význam slova Římský kmín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský kmín, odpověď na dotaz co je to Římský kmín?. Víte např. kdo to je Ringo Starr? Znáte a víte kdo je Zuzana Čaputová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Římský kmín hledat i v jiných kategoriích (než rostliny) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.