Co je to?
Definice odborného termínu, slova Římský kmín. Co znamená pojem Římský kmín z kategorie Rostliny?

Co je to Římský kmín? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Římský kmín?

Římský kmín je název oblíbeného koření, Jedná se o semena rostliny šabreje kmínovitého. Oproti běžnému kmínu je římský kmín větší a odlišuje se i barvou – je zelenohnědá. Oba druhy kmínu nelze zaměňovat, voní jinak a šabrej je nahořklý.
Využití nachází v indické, indonéské a středomořské kuchyni, na Balkáně a v zemích bývalého Sovětského svazu. Je totiž i součástí kari koření. Užívá se i k ochucení různých likérů.


Co je to Římský kmín? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Římský kmín. Co znamená pojem Římský kmín z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Římský kmín? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Římský kmín je v sekci Rostliny

Klíčová slova: přesný význam, slovo, informace, význam, synonymum, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, slovník, popis, Rostliny, heslo, terminologie, co je to Římský kmín?, terminus technicus, pojem, význam slova, odborné názvosloví


Pojem Římský kmín je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Římský kmín?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kumín neboli římský kmín jsou semena šabreje kmínovitého Cuminum cyminum. Semínka jsou podobná kmínu, ale jsou větší a zelenohnědá. Především však mají jinou vůni a hořkou chuť, takže se navzájem tato koření nedají nahradit.

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Římský kmín ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Římský kmín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Římský kmín ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Římský kmín ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Římský kmín ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Římský kmín ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský kmín například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Římský kmín? resp. co označuje slovo Římský kmín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský kmín, odpověď na dotaz co je to Římský kmín?. Víte např. kdo to je Psycholog? Znáte a víte kdo je Peter Insider? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.