Co je to?
Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Co je to Promoce? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Promoce?

Promoce je pojem pocházející z latiny. Jedná se o obřad při udělování individuálních akademických titulů po řádném ukončení studia na vysoké škole. Promoce je pouze slavnostní akt bez právního významu, koná se ve slavnostních prostorách, aulách, kaplích nebo sálech.
Promoce se účastní promovaní jedinci a hlavní představitelé univerzity nebo fakulty a veřejnost, především rodinní příslušníci. Absolventi se přihlašují k promočnímu slibu a přebírají vysokoškolský diplom.


Co je to Promoce? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Promoce. Co znamená pojem Promoce z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Promoce se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: lexikon, význam, odborný výraz, slovo, synonymum, wiki, co znamená, definice pojmu, přesný význam, termín, co je to Promoce?, pojem, význam slova, formulace, vysvětlení, Školství, význam pojmu, Školství


Pojem Promoce je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Promoce lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Promoce ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Promoce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Promoce ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Promoce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Promoce ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Promoce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Promoce například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Promoce? resp. co se přesně ukrývá za slovem Promoce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Promoce, odpověď na dotaz co je to Promoce?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Paterník? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Promoce v jiné sekci než Školství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.