Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Co je to Bossing? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bossing

Bossing je jedním z typů šikany na pracovišti. Jedná se o šikanu prováděnou nadřízenými. V takovém případě nadřízený systematicky vyvíjí nátlak na podřízeného a snaží se ho přimět k tomu, aby se něčemu přizpůsobil, nebo si chce vynutit poslušnost.
Může jít i o situaci, kdy chce šéf přinutit zaměstnance, aby sám podal výpověď. Termín bossing zavedl na základě svého výzkumu S. Kile jako jednu z forem mobbingu.


Co je to Bossing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bossing můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bossing je v sekci Různé

Klíčová slova: lexikon, význam slova, Bossing, formulace, synonymum, Různé, popis, definice, terminologie, přesný výraz, termín, odborné názvosloví, co to je, pojem, přesný význam, co znamená, terminus technicus, informace


Pojem Bossing je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Bossing ve Wikislovníku

Najít pojem Bossing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Bossing ve Wikipedii

Vyhledat termín Bossing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Bossing na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bossing ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bossing například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bossing? resp. jaký je význam pojmu Bossing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bossing, odpověď na dotaz co je to Bossing?. Víte např. kdo to je Pojistný matematik? Znáte a víte kdo je Leoš Stránský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.