Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Co je to Bossing? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bossing?

Bossing je jedním z typů šikany na pracovišti. Jedná se o šikanu prováděnou nadřízenými. V takovém případě nadřízený systematicky vyvíjí nátlak na podřízeného a snaží se ho přimět k tomu, aby se něčemu přizpůsobil, nebo si chce vynutit poslušnost.
Může jít i o situaci, kdy chce šéf přinutit zaměstnance, aby sám podal výpověď. Termín bossing zavedl na základě svého výzkumu S. Kile jako jednu z forem mobbingu.

Co je to Bossing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bossing se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bossing se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: heslo, formulace, přesný výraz, vysvětlení, Různé, pojem, popis, Bossing, slovník, co je to Bossing?, význam, terminus technicus, co znamená, definice, informace, názvosloví, co to je, význam pojmu


Pojem Bossing je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bossing? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Variantou šikany na pracovišti je tzv. Bossing. Je specifický tím, že šikany se dopouští nadřízený pracovník. Bossing je psychická šikana v zaměstnání, které se dopouští na svém podřízeném nadřízený pracovník. Jedná se tedy o chování nadřízeného, které poškozuje podřízeného před jeho kolegy, znesnadňuje či znemožňuje mu jeho práci. Bossing se samozřejmě vyvíjí a stupňuje. Tato šikana zhoršuje vztahy na pracovišti a zvyšuje kult osobnosti vedoucích.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Bossing na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bossing ve Wikimedia Commons

Hledat termín Bossing ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Bossing ve Wikizdrojích

Hledat pojem Bossing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Bossing ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bossing například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bossing? resp. co vlastně znamená slovo Bossing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bossing, odpověď na dotaz co je to Bossing?. Víte např. kdo to je Developer? Znáte a víte kdo je Finanční ředitel? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.