Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Co je to Bossing? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Bossing

Bossing je jedním z typů šikany na pracovišti. Jedná se o šikanu prováděnou nadřízenými. V takovém případě nadřízený systematicky vyvíjí nátlak na podřízeného a snaží se ho přimět k tomu, aby se něčemu přizpůsobil, nebo si chce vynutit poslušnost.
Může jít i o situaci, kdy chce šéf přinutit zaměstnance, aby sám podal výpověď. Termín bossing zavedl na základě svého výzkumu S. Kile jako jednu z forem mobbingu.


Co je to Bossing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bossing je v kategorii Různé

Klíčová slova: formulace, přesný význam, co to je, slovník, definice pojmu, Různé, synonymum, lexikon, definice, informace, popis, wiki, pojem, vysvětlení, význam pojmu, co je to Bossing?, termín, Bossing


Pojem Bossing je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bossing zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Bossing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Bossing ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Bossing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Bossing na Google.cz

Zkusit najít heslo Bossing ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bossing ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bossing například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Bossing? resp. co přesně znamená slovo Bossing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bossing, odpověď na dotaz co je to Bossing?. Víte např. kdo to je Ožrala? Znáte a víte kdo je Leoš Stránský? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.