Co je to?
Definice odborného termínu, slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Co je Služební cesta? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Služební cesta?

Služební cesta, někdy též pracovní cesta, je označení pro dobu, kdy zaměstnanec nastoupí na cestu k výkonu práce do jiného místa, než je jeho vlastní pracoviště. Zahrnuje i výkon práce v tomto místě a návrat zaměstnance z takové cesty. V rámci služební cesty náleží zaměstnanci stravné podle délky pobytu a země určení. Zaměstnavatel určuje zaměstnanci dopravní prostředek, za jehož použití dostane zaměstnanec náhradu za jízdní výdaje.
Mohou vzniknout i vedlejší výdaje jako kapesné, ubytování nebo ošacení.


Co je to Služební cesta? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Služební cesta sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Služební cesta patří do sekce právo

Klíčová slova: právo, význam, co je to Služební cesta?, synonymum, lexikon, heslo, názvosloví, význam pojmu, wiki, termín, formulace, terminologie, informace, definice, slovník, přesný význam, popis, odborný výraz


Pojem Služební cesta je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Služební cesta doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Služební cesta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Služební cesta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Služební cesta ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Služební cesta na Google.cz

Zkusit najít termín Služební cesta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Služební cesta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Služební cesta například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Služební cesta? resp. co znamená výraz Služební cesta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Služební cesta, odpověď na dotaz co je to Služební cesta?. Víte např. kdo to je Zendaya? Znáte a víte kdo je Janek Rubeš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Služební cesta v jiné sekci než právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.