Co je to?
Výraz, termín, definice slova Služební cesta. Co znamená odborný pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Co je Služební cesta?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Služební cesta

Služební cesta, někdy též pracovní cesta, je označení pro dobu, kdy zaměstnanec nastoupí na cestu k výkonu práce do jiného místa, než je jeho vlastní pracoviště. Zahrnuje i výkon práce v tomto místě a návrat zaměstnance z takové cesty. V rámci služební cesty náleží zaměstnanci stravné podle délky pobytu a země určení. Zaměstnavatel určuje zaměstnanci dopravní prostředek, za jehož použití dostane zaměstnanec náhradu za jízdní výdaje.
Mohou vzniknout i vedlejší výdaje jako kapesné, ubytování nebo ošacení.


Co je to Služební cesta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Služební cesta. Co znamená odborný pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Definici pojmu Služební cesta sdílejte s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Služební cesta je v kategorii právo

Klíčová slova: co to je, definice, informace, odborné názvosloví, vysvětlení, pojem, co je to Služební cesta?, Služební cesta, význam pojmu, význam slova, slovník, lexikon, formulace, právo, heslo, wiki, slovo, přesný výraz


Pojem Služební cesta je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Služební cesta v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Služební cesta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Služební cesta na Google.cz

Vyhledat termín Služební cesta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Služební cesta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Služební cesta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Služební cesta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Služební cesta například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Služební cesta? resp. jaký je význam slova Služební cesta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Služební cesta, odpověď na dotaz co je to Služební cesta?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Jan Révai? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je právo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, Právník, služební cesta, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.