Co je to?
Odborný výraz, definice slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Co je to Služební cesta? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Služební cesta

Služební cesta, někdy též pracovní cesta, je označení pro dobu, kdy zaměstnanec nastoupí na cestu k výkonu práce do jiného místa, než je jeho vlastní pracoviště. Zahrnuje i výkon práce v tomto místě a návrat zaměstnance z takové cesty. V rámci služební cesty náleží zaměstnanci stravné podle délky pobytu a země určení. Zaměstnavatel určuje zaměstnanci dopravní prostředek, za jehož použití dostane zaměstnanec náhradu za jízdní výdaje.
Mohou vzniknout i vedlejší výdaje jako kapesné, ubytování nebo ošacení.


Co je to Služební cesta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Služební cesta? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Služební cesta patří do sekce Právo

Klíčová slova: terminologie, popis, wiki, přesný výraz, slovník, význam, synonymum, Právo, termín, odborné názvosloví, co to je, názvosloví, definice, informace, co je to Služební cesta?, přesný význam, definice pojmu, vysvětlení


Pojem Služební cesta je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Služební cesta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Služební cesta ve Wikipedii

Najít heslo Služební cesta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Služební cesta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Služební cesta ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Služební cesta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Služební cesta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Služební cesta? resp. co znamená slovo Služební cesta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Služební cesta, odpověď na dotaz co je to Služební cesta?. Víte např. kdo to je Mahárádža? Znáte a víte kdo je Svatý Václav? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.