Co je to?
Odborný výraz, definice slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Co je to Služební cesta? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Služební cesta?

Služební cesta, někdy též pracovní cesta, je označení pro dobu, kdy zaměstnanec nastoupí na cestu k výkonu práce do jiného místa, než je jeho vlastní pracoviště. Zahrnuje i výkon práce v tomto místě a návrat zaměstnance z takové cesty. V rámci služební cesty náleží zaměstnanci stravné podle délky pobytu a země určení. Zaměstnavatel určuje zaměstnanci dopravní prostředek, za jehož použití dostane zaměstnanec náhradu za jízdní výdaje.
Mohou vzniknout i vedlejší výdaje jako kapesné, ubytování nebo ošacení.


Co je to Služební cesta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Služební cesta? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Služební cesta je v sekci Právo

Klíčová slova: význam slova, terminologie, heslo, termín, slovo, definice, přesný význam, wiki, co to je, přesný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, Služební cesta, synonymum, Právo, lexikon, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Služební cesta je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Služební cesta ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Služební cesta ve Wikimedia Commons

Najít slovo Služební cesta ve Wikipedii

Najít termín Služební cesta ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Služební cesta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Služební cesta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Služební cesta například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Služební cesta? resp. jaký je význam slova Služební cesta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Služební cesta, odpověď na dotaz co je to Služební cesta?. Víte např. kdo to je Šprt? Znáte a víte kdo je Antonín Panenka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.