Co je to?
Definice výrazu Územní plán. Co znamená odborný pojem Územní plán z kategorie Stavebnictví?

Co to je Územní plán? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Územní plán?

Územní plán je označení pro druh dokumentu, týkající se uspořádání a využití určitého území. Jedná se o plán, jehož cílem je účelně a funkčně umožnit výstavbu a rozvoj současně s požadavky na udržení stavu krajiny a přírody.
Územní plán zohledňuje jak životní prostředí, tak ekonomiku a potřeby lidí, Kteří v dané oblasti žijí. Díky územnímu plánu je možno vyhovět potřebám jedinců i společnosti a současně zachovat dědictví a stav krajiny pro příští generace.


Co je to Územní plán? Význam slova, termín, Definice výrazu Územní plán. Co znamená odborný pojem Územní plán z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Územní plán? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Územní plán je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, informace, Stavebnictví, Územní plán, popis, formulace, terminologie, přesný význam, lexikon, wiki, Stavebnictví, co to je, pojem, význam slova, synonymum, význam pojmu, slovník, terminus technicus


Pojem Územní plán je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Územní plán ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Územní plán ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Územní plán ve Wikislovníku

Vyhledat termín Územní plán ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Územní plán na Youtube

Vyhledat pojem Územní plán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Územní plán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Územní plán? resp. co přesně označuje termín Územní plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Územní plán, odpověď na dotaz co je to Územní plán?. Víte např. kdo to je Miroslav Pelta? Znáte a víte kdo je Ekonom? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!