Co je to?
Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Co je to ET? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu ET

Et může mít více různých významů – poznávací značka vozidel Egypta, letecká společnost Etiopie, počítačová hra, chorvatská taneční skupina, latinská spojka a další.
V praxi se často setkáte s označením ET na kolech aut. Na discích kol je takto označena vzdálenost od středu disku a dosedací plochy disku. Rozměr se udává v milimetrech. Kladná hodnota znamená, že je kolo více schováno, záporná hodnota znamená, že více vystupuje ven. Údaj ET najdete v technickém průkazu vozidla.


Co je to ET? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ET. Co znamená pojem ET z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu ET doporučujeme sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ET se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: pojem, lexikon, formulace, význam, názvosloví, co znamená, terminologie, definice pojmu, význam slova, Zkratky, Zkratky, synonymum, ET, přesný význam, význam pojmu, slovo, přesný výraz, termín


Pojem ET je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem ET na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ET ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín ET ve Wikipedii

Hledat heslo ET ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo ET ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo ET ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo ET například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova ET? resp. jaký je přesný význam slova ET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ET, odpověď na dotaz co je to ET?. Víte např. kdo to je Jakub Szántó? Znáte a víte kdo je Jednatel? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.