Co je to?
Výraz, termín, definice slova BFU. Co znamená odborný pojem BFU z kategorie Zkratky?

Co je to BFU? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova BFU?

BFU je zkratka existující pouze v češtině. Jde o výraz z počítačového slangu, kterým se nazývá obyčejný uživatel nebo uživatel začátečník. Jednotlivá písmena zastupují slova běžný fyzický uživatel nebo běžný Franta uživatel či dokonce vulgárněji blbý Franta uživatel. Zkratka se začala používat i na Facebooku jako běžný facebookový uživatel.
Výraz se začal překládat i do dalších jazyků, které si vytvořily své vlastní zkratky. Ve světě se běžně používá zkratka lamer. Jak administrátor, tak programátor vyjadřují použitím zkratky názor na uživatele, který je úplně neschopný nebo se dopouští opakovaně základních chyb a neustále obtěžuje administrátora nebo správce, aniž by uměl vysvětlit, v čem je podstata problému.


Co je to BFU? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BFU. Co znamená odborný pojem BFU z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz BFU se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovník, formulace, lexikon, terminologie, význam, názvosloví, synonymum, odborné názvosloví, terminus technicus, co znamená, heslo, pojem, co je to BFU?, wiki, přesný význam, přesný výraz, definice pojmu, vysvětlení


Pojem BFU je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz BFU ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz BFU ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem BFU na Youtube

Najít slovo BFU ve vyhledávači Yandex

Najít heslo BFU ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BFU ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo BFU například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu BFU? resp. co se vlastně skrývá pod slovem BFU? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BFU, odpověď na dotaz co je to BFU?. Víte např. kdo to je Šíita? Znáte a víte kdo je Jožka Černý? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu BFU v jiné sekci než Zkratky. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.