Co je to?
Výraz, termín, definice slova BFU. Co znamená odborný pojem BFU z kategorie Zkratky?

Co je to BFU? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu BFU?

BFU je zkratka existující pouze v češtině. Jde o výraz z počítačového slangu, kterým se nazývá obyčejný uživatel nebo uživatel začátečník. Jednotlivá písmena zastupují slova běžný fyzický uživatel nebo běžný Franta uživatel či dokonce vulgárněji blbý Franta uživatel. Zkratka se začala používat i na Facebooku jako běžný facebookový uživatel.
Výraz se začal překládat i do dalších jazyků, které si vytvořily své vlastní zkratky. Ve světě se běžně používá zkratka lamer. Jak administrátor, tak programátor vyjadřují použitím zkratky názor na uživatele, který je úplně neschopný nebo se dopouští opakovaně základních chyb a neustále obtěžuje administrátora nebo správce, aniž by uměl vysvětlit, v čem je podstata problému.


Co je to BFU? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BFU. Co znamená odborný pojem BFU z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu BFU? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo BFU patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, slovo, význam slova, terminologie, lexikon, terminus technicus, význam, názvosloví, odborné názvosloví, heslo, wiki, BFU, význam pojmu, formulace, pojem, definice pojmu, slovník, popis


Pojem BFU je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu BFU

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BFU ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo BFU na Google.cz

Hledat termín BFU ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem BFU na Youtube

Vyhledat termín BFU ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz BFU ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo BFU například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je BFU? resp. co znamená BFU? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BFU, odpověď na dotaz co je to BFU?. Víte např. kdo to je Petra Černocká? Znáte a víte kdo je Jožka Černý? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.