Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bizam. Co znamená slovo Bizam z kategorie Materiály?

Co je Bizam? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bizam?

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.


Co je to Bizam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bizam. Co znamená slovo Bizam z kategorie Materiály?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Bizam patří do kategorie materiály

Klíčová slova: co je to Bizam?, materiály, pojem, heslo, význam slova, terminus technicus, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz, synonymum, názvosloví, formulace, lexikon, definice pojmu, slovník, materiály, přesný výraz, co znamená


Pojem Bizam je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Bizam

Zkusit najít výraz Bizam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bizam ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bizam ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bizam na Youtube

Najít výraz Bizam ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Bizam ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bizam například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bizam? resp. jaká je definice slova Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Ujgur? Znáte a víte kdo je Marilyn Manson? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než materiály). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.