Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bizam. Co znamená odborný pojem Bizam z kategorie Materiály?

Co je to Bizam? Význam slova

Co znamená termín Bizam? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.


Co je to Bizam? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bizam. Co znamená odborný pojem Bizam z kategorie Materiály?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Bizam doporučujeme sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Bizam se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: Bizam, přesný význam, co to je, názvosloví, odborné názvosloví, popis, wiki, definice, definice pojmu, přesný výraz, terminus technicus, lexikon, pojem, vysvětlení, slovo, odborný výraz, co znamená, formulace


Pojem Bizam je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bizam ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Bizam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Bizam ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Bizam na Google.cz

Hledat videa s názvem Bizam na Youtube

Vyhledat výraz Bizam ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bizam například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Bizam? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Teta? Znáte a víte kdo je Josef Jungmann? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.