Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Co to je Bizam? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bizam?

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.


Co je to Bizam? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bizam patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: slovo, co znamená, terminologie, lexikon, wiki, definice pojmu, formulace, pojem, odborný výraz, definice, význam pojmu, Materiály, informace, přesný význam, popis, přesný výraz, Bizam, vysvětlení


Pojem Bizam je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Bizam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Bizam na Google.cz

Najít heslo Bizam ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Bizam ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bizam ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bizam ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bizam například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Bizam? resp. co se skrývá pod slovem Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Robert Fico? Znáte a víte kdo je Kurtizána? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.