Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Co to je Bizam? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bizam?

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.


Co je to Bizam? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Bizam můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bizam je v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, formulace, slovo, slovník, popis, význam, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, lexikon, co to je, pojem, terminologie, Materiály, význam slova, terminus technicus, názvosloví


Pojem Bizam je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Bizam ve Wikislovníku

Najít termín Bizam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bizam ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Bizam ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Bizam ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Bizam ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bizam například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bizam? resp. jaký je význam pojmu Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Světec? Znáte a víte kdo je Donald Trump? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.