Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bizam. Co znamená odborný pojem Bizam z kategorie Materiály?

Co je to Bizam? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bizam?

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.


Co je to Bizam? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bizam. Co znamená odborný pojem Bizam z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Bizam můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Bizam je v kategorii materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, materiály, co znamená, přesný výraz, popis, význam, co to je, lexikon, wiki, formulace, definice pojmu, synonymum, slovo, přesný význam, materiály, vysvětlení, co je to Bizam?, informace


Pojem Bizam je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Bizam ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Bizam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bizam ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Bizam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bizam ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Bizam ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bizam například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Bizam? resp. co to je Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Pokrytec? Znáte a víte kdo je Alessandro Volta? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bizam v jiné sekci než materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.