Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Co je Bizam?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bizam?

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.


Co je to Bizam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bizam s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Bizam se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: co znamená, co je to Bizam?, heslo, odborný výraz, informace, vysvětlení, materiály, lexikon, materiály, terminus technicus, definice, slovník, význam slova, přesný význam, odborné názvosloví, Bizam, definice pojmu, formulace


Pojem Bizam je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Bizam

Najít slovo Bizam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Bizam ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Bizam na Youtube

Zkusit najít Bizam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Bizam na Google.cz

Najít termín Bizam na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bizam například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní již víte jaký je význam slova Bizam? resp. jaká je definice termínu Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Cherubín? Znáte a víte kdo je Steve Perry? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Bizam i v jiné kategorii než v materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, ratan, bizam, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.