Co je to?
Definice výrazu, termínu Selenium. Co znamená odborný pojem Selenium z kategorie Software?

Co je Selenium? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Selenium?

Selenium je pojmenování komplexního nástroje, který slouží k testování webových aplikací. Automatizuje prohlížeče, může být použit na většině prohlížečů nebo operačních systémů a řízen více programovacími jazyky či testovacími frameworky. Lze ho využít například při tvorbě velkých nezávislých automatizovaných testů na určité platformě. Současně lze získat informace o všech chybách, které byly v průběhu odhaleny. Selenium se neustále rozvíjí a dokáže pružně zareagovat na nově vznikající technologie a webové služby.
Celý nástroj se skládá z komponent, které se vzájemně doplňují. Jedná se o Selenium IDE, které slouží jako plugin Mozilly Firefox. S ním lze tvořit automatizované testy, aniž by tvůrce musel mít větší znalosti programovacího jazyka, ale nelze ho použít v ostatních prohlížečích. Dalším prvkem je Selenium Remote Control, díky kterému je možno psát automatické testy, používat více programovacích jazyků a zkoušet je v několika prohlížečích. Selenium WebDriver nabízí aplikaci, která simuluje lidské chování. Posledním článkem je Selenium Grid, díky kterému lze testy spustit současně na více počítačích, platformách i v různých prostředích.


Co je to Selenium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Selenium. Co znamená odborný pojem Selenium z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Selenium s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Selenium je v kategorii software

Klíčová slova: software, co znamená, význam, slovo, software, heslo, lexikon, formulace, wiki, vysvětlení, přesný význam, popis, synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, co to je, definice pojmu


Pojem Selenium je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Selenium? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Selenium je nástroj pro automatické testování webových aplikací, skládající se z několika navzájem se doplňujících komponent: Selenium IDE, Selenium RC, Selenium WebDriver a Selenium Grid. Vyvinut je v programovacím jazyku Java a je ho možné používat na různých platformách.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít výraz Selenium ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Selenium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Selenium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Selenium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Selenium ve Wikizdrojích

Hledat heslo Selenium ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Selenium například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Selenium? resp. co vlastně znamená slovo Selenium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Selenium, odpověď na dotaz co je to Selenium?. Víte např. kdo to je Marcus Aurelius? Znáte a víte kdo je Adéla Kačerová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Selenium i v jiné sekci než v software. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.