Co je to?
Výraz, termín, definice slova CouchSurfing. Co znamená odborný pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je to CouchSurfing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CouchSurfing

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CouchSurfing. Co znamená odborný pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu CouchSurfing sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem CouchSurfing je v kategorii cestování

Klíčová slova: CouchSurfing, pojem, terminologie, odborný výraz, termín, co to je, význam pojmu, význam slova, synonymum, cestování, odborné názvosloví, formulace, wiki, heslo, přesný význam, vysvětlení, slovo, co je to CouchSurfing?


Pojem CouchSurfing je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CouchSurfing? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Další zdroje informací o slovu CouchSurfing

Najít slovo CouchSurfing ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz CouchSurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem CouchSurfing na Youtube

Zkusit najít pojem CouchSurfing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín CouchSurfing ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo CouchSurfing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte co je to CouchSurfing? resp. jaký je význam slova CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Daniel Landa? Znáte a víte kdo je Daniel Kroupa? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než cestování). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.