Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je CouchSurfing?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CouchSurfing

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín CouchSurfing? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo CouchSurfing se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: popis, synonymum, pojem, definice, lexikon, terminologie, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, co znamená, formulace, cestování, názvosloví, odborné názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, informace, význam


Pojem CouchSurfing je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CouchSurfing? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Více informací o pojmu CouchSurfing lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz CouchSurfing na Google obrázcích

Najít pojem CouchSurfing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo CouchSurfing ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi CouchSurfing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo CouchSurfing ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CouchSurfing ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teďka už zajisté víte co to je CouchSurfing? resp. co vlastně znamená slovo CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Jan Birke? Znáte a víte kdo je Jan Švejnar? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo CouchSurfing i v jiné části webu než je kategorie cestování. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie cestování, cestování autem, couchSurfing, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.