Co je to?
Výraz, termín, definice slova CouchSurfing. Co znamená odborný pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je to CouchSurfing? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CouchSurfing

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CouchSurfing. Co znamená odborný pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem CouchSurfing se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, odborný výraz, co to je, co znamená, popis, termín, CouchSurfing, přesný výraz, terminus technicus, lexikon, odborné názvosloví, formulace, názvosloví, vysvětlení, cestování, wiki, synonymum


Pojem CouchSurfing je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín CouchSurfing? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Více informací o slovu CouchSurfing doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít pojem CouchSurfing ve vyhledávači Yandex

Hledat termín CouchSurfing na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CouchSurfing ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo CouchSurfing ve Wikislovníku

Vyhledat výraz CouchSurfing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CouchSurfing ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to CouchSurfing? resp. co se vlastně skrývá pod slovem CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Vladimir 518? Znáte a víte kdo je Marxista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je cestování. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.