Co je to?
Výraz, termín, definice slova CouchSurfing. Co znamená odborný pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je CouchSurfing? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla CouchSurfing?

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CouchSurfing. Co znamená odborný pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici pojmu CouchSurfing sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem CouchSurfing je v kategorii cestování

Klíčová slova: terminus technicus, pojem, co znamená, terminologie, odborný výraz, definice, cestování, popis, formulace, CouchSurfing, přesný význam, cestování, definice pojmu, vysvětlení, význam slova, heslo, synonymum, co to je


Pojem CouchSurfing je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín CouchSurfing? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo CouchSurfing na Google.cz

Hledat videa s názvem CouchSurfing na Youtube

Najít slovo CouchSurfing ve Wikislovníku

Hledat slovo CouchSurfing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CouchSurfing ve Wikimedia Commons

Najít pojem CouchSurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova CouchSurfing? resp. jaký je význam slova CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Kancléř? Znáte a víte kdo je Alfred Strejček? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než cestování). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.