Co je to?
Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je to CouchSurfing? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu CouchSurfing

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem CouchSurfing s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CouchSurfing patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: slovo, význam slova, názvosloví, terminologie, lexikon, CouchSurfing, odborný výraz, slovník, definice, význam, definice pojmu, informace, terminus technicus, wiki, synonymum, přesný význam, formulace, vysvětlení


Pojem CouchSurfing je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CouchSurfing? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem CouchSurfing ve Wikizdrojích

Najít termín CouchSurfing ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem CouchSurfing na Youtube

Hledat heslo CouchSurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo CouchSurfing ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CouchSurfing ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená CouchSurfing? resp. co přesně znamená slovo CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Olga Richterová? Znáte a víte kdo je Karel Gott? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Cestování Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.