Co je to?
Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je to CouchSurfing? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CouchSurfing

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem CouchSurfing s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz CouchSurfing patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: informace, pojem, co to je, slovo, definice, co je to CouchSurfing?, odborný výraz, formulace, termín, odborné názvosloví, synonymum, wiki, slovník, přesný význam, vysvětlení, Cestování, terminus technicus, co znamená


Pojem CouchSurfing je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu CouchSurfing dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Hledejte pojem CouchSurfing v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem CouchSurfing ve vyhledávači Yandex

Najít termín CouchSurfing ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo CouchSurfing ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem CouchSurfing ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz CouchSurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CouchSurfing ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo CouchSurfing? resp. co se přesně ukrývá za slovem CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Perníkář? Znáte a víte kdo je Jiří Dienstbier mladší? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Cestování). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.