Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co to je CouchSurfing? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CouchSurfing?

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín CouchSurfing? Potom se o definici podělte s jinými lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín CouchSurfing se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: terminologie, názvosloví, slovník, wiki, co znamená, definice pojmu, cestování, co je to CouchSurfing?, CouchSurfing, pojem, odborný výraz, termín, informace, terminus technicus, význam, heslo, slovo, přesný výraz


Pojem CouchSurfing je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CouchSurfing? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CouchSurfing ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CouchSurfing ve Wikimedia Commons

Najít heslo CouchSurfing ve Wikizdrojích

Hledat frázi CouchSurfing ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CouchSurfing na Youtube

Zkusit najít pojem CouchSurfing ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova CouchSurfing? resp. co přesně označuje termín CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je André Rieu? Znáte a víte kdo je Arachnolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v cestování. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.