Co je to?
Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je to CouchSurfing? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CouchSurfing

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CouchSurfing je v sekci Cestování

Klíčová slova: definice, co to je, význam slova, názvosloví, pojem, co je to CouchSurfing?, vysvětlení, Cestování, popis, terminologie, co znamená, slovo, definice pojmu, význam pojmu, terminus technicus, slovník, CouchSurfing, odborné názvosloví


Pojem CouchSurfing je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu CouchSurfing dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Pro další informace o termínu CouchSurfing zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo CouchSurfing ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CouchSurfing ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo CouchSurfing ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo CouchSurfing ve Wikislovníku

Najít slovo CouchSurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem CouchSurfing na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova CouchSurfing? resp. co označuje slovo CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Jiří Dienstbier mladší? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Cestování. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.