Co je to?
Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Co je to CouchSurfing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CouchSurfing

CouchSurfing je největší projekt v oblasti bezplatného ubytování. Jde o využití sociální sítě pro ubytovací účely. Každý člen má svůj profil, kde vyplní údaje o sobě a popíše nabízené ubytování. Popis doplní fotografiemi. Je zde nabízena i možnost vytvoření přátelství. Členové se vzájemně ubytují, poté napíší o pobytu zprávu a další informace. Na profilech členů se pak zobrazují reference.
Vše probíhá prostřednictvím webové stránky projektu. Ten běží od roku 2004 a je velice úspěšný. Identita účastníků je ověřená. Ověření se provádí při platbách kartou, korespondencí na adresu, kdy se doručuje kód a dalšími způsoby. CouchSurfing funguje z příspěvků. V nabídce je i možnost chatu, diskuzí, srazů a podobně.


Co je to CouchSurfing? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CouchSurfing. Co znamená pojem CouchSurfing z kategorie Cestování?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem CouchSurfing s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo CouchSurfing je v kategorii Cestování

Klíčová slova: informace, odborný výraz, význam, co je to CouchSurfing?, Cestování, význam slova, slovník, přesný význam, CouchSurfing, terminus technicus, heslo, popis, slovo, co to je, názvosloví, termín, přesný výraz, pojem


Pojem CouchSurfing je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu CouchSurfing můžete dozvědět následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Projekt CouchSurfing je v současnosti největší internetová služba bezplatného ubytování. Jedná se o sociální síť. Projekt započal svou činnost v roce 2003 a formálně byl spuštěn 1. ledna 2004. V září 2010 má přes 2 170 000 členů ve 232 zemích z toho více než 1 100 000 v Evropě. Podle statistik, které server publikoval, nabízí ubytování cestovatelům zhruba 40 % členů (dalších zhruba 20 % má v nabídce ubytování nastaveno „možná“ a další členové v daný moment cestují). Dle serveru Alexa se jedná o nejnavštěvovanější službu tohoto typu na Internetu s průměrem 30 milionů zobrazených stránek za den (červenec 2008).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín CouchSurfing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem CouchSurfing ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz CouchSurfing ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CouchSurfing ve Wikimedia Commons

Najít heslo CouchSurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo CouchSurfing ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo CouchSurfing například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je CouchSurfing? resp. co se přesně ukrývá za slovem CouchSurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CouchSurfing, odpověď na dotaz co je to CouchSurfing?. Víte např. kdo to je Michal Tučný? Znáte a víte kdo je Daniel Dočekal? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Cestování. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.