Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bondovka. Co znamená pojem Bondovka z kategorie Literatura?

Co je Bondovka?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bondovka?

Termín bondovka se v češtině obvykle používá k označení filmu nebo knihy, které mají podobný styl, atmosféru nebo prvky jako příběhy o Jamesi Bondovi. James Bond, známý také jako agent 007, je fiktivní britský tajný agent, vytvořený spisovatelem Ianem Flemingem. Bondovky jsou tedy příběhy, které se inspirují nebo podobají stylu těchto dobrodružných špionážních příběhů. Bývají obvykle plné špionáže, mezinárodních intrik a tajných misí, kde hlavní hrdina čelí nejrůznějším nebezpečím. Jak knihy, tak filmy jsou často bohaté na akční scény, závody, střetávání s nepřáteli a další dobrodružné prvky. Bondovky mívají hrdiny s podobnými vlastnostmi jako James Bond, známý svou elegancí, šarmem a schopností pohybovat se ve vysoké společnosti. Příběhy se často odehrávají na různých exotických místech po celém světě, což obohacuje děj nádechem dobrodružství a exotiky.
Bondovky většinou obsahují ikonické rekvizity, jako jsou vymoženosti vyvinuté oddělením vedeným Q, nebo speciální vozidla, která jsou přizpůsobena pro špionážní mise. Hudba hraná v bondovkách je často výrazná a stala se natolik známou, že se často spojuje právě s těmito filmy. Bondovky jsou populární od svého prvního filmového zpracování a postava Jamese Bonda se stala jedním z nejznámějších postav špionů v historii.


Co je to Bondovka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bondovka. Co znamená pojem Bondovka z kategorie Literatura?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Bondovka? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Bondovka se nachází v kategorii literatura

Klíčová slova: definice, informace, terminus technicus, význam slova, vysvětlení, názvosloví, terminologie, Bondovka, formulace, termín, co znamená, přesný význam, odborný výraz, popis, slovo, synonymum, odborné názvosloví, lexikon


Pojem Bondovka je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bondovka lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Bondovka na Youtube

Vyhledat termín Bondovka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Bondovka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Bondovka na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bondovka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Bondovka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bondovka například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte jaký je význam slova Bondovka? resp. jaká je definice termínu Bondovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bondovka, odpověď na dotaz co je to Bondovka?. Víte např. kdo to je Lucie Zedníčková? Znáte a víte kdo je Pan VK? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je literatura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie literatura, police knihy, bondovka, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.