Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Černá čísla. Co znamená pojem Černá čísla z kategorie Účetnictví?

Co to je Černá čísla? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Černá čísla?

Černá čísla jsou pojem z oblasti účetnictví. Pojem je z manažerského slangu a byl převzat z anglického spojení být v černých číslech - to be in the black. Významově se jedná o sdělení , že podnik nebo firma má zisk.
Účetní těmito slovy nazývají kladný hospodářský výsledek. I když se nejedná o oficiální pojem, je zcela běžný a velmi frekventovaný.


Co je to Černá čísla? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Černá čísla. Co znamená pojem Černá čísla z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Černá čísla doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Černá čísla se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: definice pojmu, popis, odborné názvosloví, synonymum, terminologie, přesný význam, lexikon, vysvětlení, význam slova, termín, Černá čísla, definice, Účetnictví, co znamená, přesný výraz, slovo, Účetnictví, co je to Černá čísla?


Pojem Černá čísla je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Černá čísla ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Černá čísla ve Wikislovníku

Najít slovo Černá čísla ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Černá čísla ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černá čísla ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Černá čísla ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá čísla například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Černá čísla? resp. co vlastně znamená slovo Černá čísla? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá čísla, odpověď na dotaz co je to Černá čísla?. Víte např. kdo to je Lenka Filipová? Znáte a víte kdo je Pozér? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?