Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dedikovaný server. Co znamená odborný pojem Dedikovaný server z kategorie Počítače?

Co je to Dedikovaný server? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dedikovaný server?

Dedikovaný server je druh pronajatého hardware, který poskytuje majitel zákazníkovi do užívání. Vlastník serveru zaručuje funkčnost a provádí opravy, většinou zůstává u něj a zákazník se k němu fyzicky nedostane.
Poskytovatel dedikovaného serveru předává pouze samotný počítač, operační systém a přístupy. Je možno připojit externí disk nebo některý z managementů systému.


Co je to Dedikovaný server? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dedikovaný server. Co znamená odborný pojem Dedikovaný server z kategorie Počítače?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dedikovaný server s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Dedikovaný server se nachází v sekci počítače

Klíčová slova: pojem, co to je, přesný výraz, termín, terminologie, odborné názvosloví, heslo, odborný výraz, definice pojmu, význam pojmu, co je to Dedikovaný server?, co znamená, názvosloví, přesný význam, význam slova, definice, synonymum, Dedikovaný server


Pojem Dedikovaný server je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Dedikovaný server? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Dedikovaný server je pronajatý hardware od poskytovatele do užívání zákazníka. Za funkčnost a opravy serveru ručí poskytovatel (vlastník serveru). Obvykle dedikovaný server zůstává v datovém centru poskytovatele a zákazník k němu nemá fyzický přístup. Poskytovatel předá zákazníkovi tzv. holé železo nebo předinstalovaný operační systém a předá přístupy. V případě bez instalace pak připojí externí CD-ROM nebo USB Flash disk nebo využije některý z management systému jako iLO nebo ip mng – názvy se liší podle výrobce serveru.

Další informace o pojmu Dedikovaný server hledejte v níže uvedených zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dedikovaný server ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Dedikovaný server ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Dedikovaný server ve vyhledávači Yandex

Najít termín Dedikovaný server ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Dedikovaný server ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Dedikovaný server ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Dedikovaný server například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Dedikovaný server? resp. jaká je definice termínu Dedikovaný server? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dedikovaný server, odpověď na dotaz co je to Dedikovaný server?. Víte např. kdo to je Úvěrový specialista? Znáte a víte kdo je Semetrika? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je počítače. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.