Co je to?
Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Co je to Windows update? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Windows update?

Windows update je jednou z možností, jak svému počítači zaručit provoz bez komplikací a také ho odpovídajícím způsobem zabezpečit. Pokud se uživatel rozhodne tuto službu využívat, stačí ji zapnout a pak už bude automaticky dostávat nabídku nejnovějších aktualizací.
Některé aktualizace se provedou samy bez zásahu uživatele, na jiné systém sám upozorňuje a vyžaduje jejich potvrzení. Pro spolehlivost a zabezpečení je doporučeno těchto automatických aktualizací využívat.


Co je to Windows update? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Windows update s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Windows update se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: definice pojmu, slovník, terminologie, wiki, co znamená, synonymum, popis, Software, informace, Windows update, formulace, co to je, odborné názvosloví, Software, co je to Windows update?, význam slova, slovo, vysvětlení


Pojem Windows update je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Windows update? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Windows Update je služba, která zajišťuje aktualizace operačního systému Windows a s ním spojených komponent, jako definice pro Windows Defender a filtr nevyžádané pošty pro Windows Mail. Windows Update je také prostředek jak stahovat Windows Ultimate Extras, volitelný obsah nabízený uživatelům Windows Vista Ultimate.
Microsoft Update je alternativní služba Windows Update, která zprostředkovává nejen aktualizace operačního systému, ale také určitého softwaru společnosti Microsoft.

Pro další informace o termínu Windows update zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Windows update na Google.cz

Zkusit najít slovo Windows update ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Windows update ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Windows update na Youtube

Zkusit najít heslo Windows update ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Windows update ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows update například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Windows update? resp. co označuje slovo Windows update? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows update, odpověď na dotaz co je to Windows update?. Víte např. kdo to je Veronika Farářová? Znáte a víte kdo je Harry Truman? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.