Co je to?
Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Co je Windows update? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Windows update?

Windows update je jednou z možností, jak svému počítači zaručit provoz bez komplikací a také ho odpovídajícím způsobem zabezpečit. Pokud se uživatel rozhodne tuto službu využívat, stačí ji zapnout a pak už bude automaticky dostávat nabídku nejnovějších aktualizací.
Některé aktualizace se provedou samy bez zásahu uživatele, na jiné systém sám upozorňuje a vyžaduje jejich potvrzení. Pro spolehlivost a zabezpečení je doporučeno těchto automatických aktualizací využívat.


Co je to Windows update? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Windows update se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Windows update se nachází v sekci software

Klíčová slova: definice pojmu, termín, co je to Windows update?, software, odborný výraz, slovo, co to je, wiki, pojem, význam, přesný význam, lexikon, vysvětlení, definice, názvosloví, co znamená, terminus technicus, heslo


Pojem Windows update je v kategorii software, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Windows update dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Windows Update je služba, která zajišťuje aktualizace operačního systému Windows a s ním spojených komponent, jako definice pro Windows Defender a filtr nevyžádané pošty pro Windows Mail. Windows Update je také prostředek jak stahovat Windows Ultimate Extras, volitelný obsah nabízený uživatelům Windows Vista Ultimate.
Microsoft Update je alternativní služba Windows Update, která zprostředkovává nejen aktualizace operačního systému, ale také určitého softwaru společnosti Microsoft.

Pro více informací o heslu Windows update zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Windows update ve Wikizdrojích

Najít termín Windows update na Google.cz

Zkusit najít heslo Windows update ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Windows update ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Windows update ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Windows update ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows update například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Windows update? resp. co označuje slovo Windows update? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows update, odpověď na dotaz co je to Windows update?. Víte např. kdo to je Šemík? Znáte a víte kdo je Anna Kadeřávková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.