Co je to?
Výraz, termín, definice slova Windows update. Co znamená odborný pojem Windows update z kategorie Software?

Co je to Windows update? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Windows update?

Windows update je jednou z možností, jak svému počítači zaručit provoz bez komplikací a také ho odpovídajícím způsobem zabezpečit. Pokud se uživatel rozhodne tuto službu využívat, stačí ji zapnout a pak už bude automaticky dostávat nabídku nejnovějších aktualizací.
Některé aktualizace se provedou samy bez zásahu uživatele, na jiné systém sám upozorňuje a vyžaduje jejich potvrzení. Pro spolehlivost a zabezpečení je doporučeno těchto automatických aktualizací využívat.


Co je to Windows update? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Windows update. Co znamená odborný pojem Windows update z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Windows update se nachází v kategorii software

Klíčová slova: slovník, definice pojmu, odborný výraz, přesný význam, informace, popis, přesný výraz, software, význam, formulace, vysvětlení, názvosloví, význam slova, co je to Windows update?, synonymum, heslo, wiki, software


Pojem Windows update je v kategorii software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Windows update píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Windows Update je služba, která zajišťuje aktualizace operačního systému Windows a s ním spojených komponent, jako definice pro Windows Defender a filtr nevyžádané pošty pro Windows Mail. Windows Update je také prostředek jak stahovat Windows Ultimate Extras, volitelný obsah nabízený uživatelům Windows Vista Ultimate.
Microsoft Update je alternativní služba Windows Update, která zprostředkovává nejen aktualizace operačního systému, ale také určitého softwaru společnosti Microsoft.

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Windows update ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Windows update ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Windows update ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Windows update ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Windows update ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Windows update na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows update například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Windows update? resp. jaká je definice slova Windows update? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows update, odpověď na dotaz co je to Windows update?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Radek John? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Windows update hledat i v jiných kategoriích (než software) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.