Co je to?
Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Co je to Windows update? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Windows update?

Windows update je jednou z možností, jak svému počítači zaručit provoz bez komplikací a také ho odpovídajícím způsobem zabezpečit. Pokud se uživatel rozhodne tuto službu využívat, stačí ji zapnout a pak už bude automaticky dostávat nabídku nejnovějších aktualizací.
Některé aktualizace se provedou samy bez zásahu uživatele, na jiné systém sám upozorňuje a vyžaduje jejich potvrzení. Pro spolehlivost a zabezpečení je doporučeno těchto automatických aktualizací využívat.


Co je to Windows update? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Windows update s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Windows update se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: wiki, pojem, Software, lexikon, terminus technicus, přesný význam, terminologie, přesný výraz, co to je, slovník, informace, význam slova, synonymum, vysvětlení, co je to Windows update?, odborný výraz, slovo, Software


Pojem Windows update je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Windows update doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Windows update ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Windows update ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Windows update ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Windows update ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Windows update na Youtube

Zkusit najít slovo Windows update ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows update například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Windows update? resp. co označuje slovo Windows update? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows update, odpověď na dotaz co je to Windows update?. Víte např. kdo to je Kněžna Libuše? Znáte a víte kdo je Petr Vydra? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Windows update i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.