Co je to?
Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Co je to Windows update? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Windows update

Windows update je jednou z možností, jak svému počítači zaručit provoz bez komplikací a také ho odpovídajícím způsobem zabezpečit. Pokud se uživatel rozhodne tuto službu využívat, stačí ji zapnout a pak už bude automaticky dostávat nabídku nejnovějších aktualizací.
Některé aktualizace se provedou samy bez zásahu uživatele, na jiné systém sám upozorňuje a vyžaduje jejich potvrzení. Pro spolehlivost a zabezpečení je doporučeno těchto automatických aktualizací využívat.


Co je to Windows update? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Windows update se nachází v sekci Software

Klíčová slova: termín, synonymum, co to je, význam, pojem, Software, slovo, popis, co je to Windows update?, přesný výraz, názvosloví, Windows update, odborné názvosloví, význam slova, vysvětlení, co znamená, terminus technicus, lexikon


Pojem Windows update je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Windows update? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Windows Update je služba, která zajišťuje aktualizace operačního systému Windows a s ním spojených komponent, jako definice pro Windows Defender a filtr nevyžádané pošty pro Windows Mail. Windows Update je také prostředek jak stahovat Windows Ultimate Extras, volitelný obsah nabízený uživatelům Windows Vista Ultimate.
Microsoft Update je alternativní služba Windows Update, která zprostředkovává nejen aktualizace operačního systému, ale také určitého softwaru společnosti Microsoft.

Další zdroje informací o slovu Windows update

Hledat pojem Windows update na Google.cz

Hledat termín Windows update ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Windows update na Youtube

Hledat slovo Windows update ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Windows update ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Windows update ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows update například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Windows update? resp. co se skrývá pod slovem Windows update? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows update, odpověď na dotaz co je to Windows update?. Víte např. kdo to je Dřevák? Znáte a víte kdo je Harry Truman? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.