Co je to?
Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Co je to Propolis? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Propolis?

Propolis je jeden z včelích produktů. Je to aromatická látka podobné konzistence, jakou má pryskyřice. Včely ho v úlu využívají jako stavební materiál. Propolis má antibakteriální účinky, proto se využívá jako přísada do léků.


Co je to Propolis? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Propolis s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Propolis se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, synonymum, co je to Propolis?, Propolis, terminus technicus, Lékařství, význam pojmu, wiki, pojem, co to je, odborné názvosloví, popis, Lékařství, heslo, formulace, lexikon, co znamená


Pojem Propolis je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Propolis? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Propolis (méně často dluž, smoluňka, včelí tmel) je pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Je produktem stavební činnosti včely medonosné ve včelstvu. Nabývá různých barevných odstínů od zelenožluté až k temně hnědé podle stáří a původu.

Další zdroje informací

Vyhledat termín Propolis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Propolis ve Wikislovníku

Najít slovo Propolis na Google.cz

Zkusit najít pojem Propolis ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Propolis ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Propolis na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Propolis například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Propolis? resp. co znamená výraz Propolis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Propolis, odpověď na dotaz co je to Propolis?. Víte např. kdo to je Internista? Znáte a víte kdo je Textař? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.