Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Propolis. Co znamená pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Co je Propolis? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Propolis?

Propolis je jeden z včelích produktů. Je to aromatická látka podobné konzistence, jakou má pryskyřice. Včely ho v úlu využívají jako stavební materiál. Propolis má antibakteriální účinky, proto se využívá jako přísada do léků.


Co je to Propolis? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Propolis. Co znamená pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Propolis s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Propolis se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: informace, terminus technicus, přesný význam, slovo, co je to Propolis?, přesný výraz, wiki, terminologie, slovník, význam, co znamená, popis, vysvětlení, význam slova, termín, odborné názvosloví, definice pojmu, synonymum


Pojem Propolis je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Propolis? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Propolis (méně často dluž, smoluňka, včelí tmel) je pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Je produktem stavební činnosti včely medonosné ve včelstvu. Nabývá různých barevných odstínů od zelenožluté až k temně hnědé podle stáří a původu.

Pro více informací o heslu Propolis zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Propolis ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Propolis na Youtube

Zkusit najít pojem Propolis ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Propolis ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Propolis ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Propolis ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Propolis například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Propolis? resp. jaký je význam slova Propolis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Propolis, odpověď na dotaz co je to Propolis?. Víte např. kdo to je Tomáš Berdych? Znáte a víte kdo je Jaroslav Seifert? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.