Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šambala. Co znamená odborný pojem Šambala z kategorie Jídlo?

Co je to Šambala? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Šambala?

Šambala je označení pro kořenící pastu, jejíž základ je tvořen chilli, hnědým cukrem, octem a solí. Jde o velmi pálivou a silně aromatickou přísadu. Šambala pochází z Indonézie, odkud se také dováží. Tyto dovezené druhy mohou být pro Evropana příliš ostré a pálivé, v jejich obsahu jsou přimíchána i zrníčka dederonů.
Šambalu lze přidat do jakéhokoli ostrého jídla, kterému je potřeba dodat zvláštní pikantnost. Oblíbená je u různých druhů masa a ve sladkokyselých jídlech.


Co je to Šambala? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šambala. Co znamená odborný pojem Šambala z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Šambala patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: co to je, synonymum, slovo, přesný výraz, definice, co znamená, heslo, termín, Šambala, terminologie, definice pojmu, wiki, co je to Šambala?, význam, terminus technicus, vysvětlení, popis, Jídlo


Pojem Šambala je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Šambala

Najít termín Šambala ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Šambala ve Wikislovníku

Najít pojem Šambala ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šambala ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Šambala ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Šambala na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šambala například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Šambala? resp. co je to Šambala? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šambala, odpověď na dotaz co je to Šambala?. Víte např. kdo to je Komparzista? Znáte a víte kdo je Egon Bondy? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.